15min be reklamos
Publikuota 2012 01 09, 15:49

Edvardas Žičkus: tokia mistinė istorija mano karjeroje nutiko pirmą kartą

„Tai viena mistiškiausių istorijų per visą mano karjerą“, – teigia TV3 gyvenimo būdo laidos „Gyvenimas yra gražus“ kūrėjas Edvardas Žičkus, jau pirmadienį, sausio 9-ąją, kviečiantis išvysti siužetą, kuris net kelis kartus dėl keistų aplinkybių neišvydo TV3 eterio.
Laidos „Gyvenimas yra gražus“ kūrėjas Edvardas Žičkus
Laidos „Gyvenimas yra gražus“ kūrėjas Edvardas Žičkus / TV3 nuotr.

Pasakojimą apie paslaptingas mūsų planetos vietas laidos kūrėjai filmavo Kinijoje ir Fethijės regione Turkijoje. Kai visa vaizdo medžiaga jau buvo užfiksuota juostose, E.Žičkus ėmėsi montavimo darbų, tačiau paaiškėjo, kad „kiniškoji“ dalis iš elektroninės laikmenos tiesiog dingo!

„Siužetą sumontavome be šių kadrų. Nors buvo apmaudu, nutarėme jį rodyti tokį – nors ir šiek tiek mažiau šiurpą keliantį ir smalsumą kurstantį, bet vis tiek su daugybe intrigų. Jau buvome pradėję anonsuoti šią laidą, tačiau tada krėsti pokštus ėmė kompiuteris. Taigi siužetas apie dingusius miestus ir šiurpias jų istorijas eteryje taip ir nepasirodė. Žiūrovai neišvydo jo ir kitąkart, kai staiga atsirado „:karšta tema“, kurios negalėjome neparodyti“, – laidos kūrimo užkulisius atskleidžia E. Žičkus, triskart nusispjaudamas per petį, kad šįsyk jokios paslaptingos jėgos nesukliudytų parodyti reportažo.

„Tikiuosi, kad daugiau staigmenų su šia medžiaga nenutiks ir pagaliau ją pavyks parodyti laidoje. Viena garsi lietuvių būrėja, išgirdusi mano papasakotą istoriją apie vadinamuosiuose mirties miestuose nufilmuotus ir paslaptingai dingstančius vaizdus, gal juokais, o gal ir visai rimtai pasakė, kad tokiose vietose karaliauja dvasios, žmonės ten – nepageidaujami, tad gal su operatoriumi kokią dvasią parsivežėme ir ji dabar mums trukdo sumontuoti laidą“, – juokiasi Edvardas, tvirtai tikintis, kad paslaptingas pasakojimas dienos šviesą išvys jau pirmadienį 20.30 val. laidoje „Gyvenimas yra gražus“ per TV3.

„Gyvenimas yra gražus“ – pirmadieniais 20.30 val. per TV3!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką