15min be reklamos
2023 01 31, 20:36

Filmo „Vyrų svajonės“ premjeroje – būrys ryškių aktorių ir kviestinių svečių

Antradienio vakarą, sausio 31-ąją, lietuviškų komedijų mylėtojams ir kviestiniams svečiams Vilniuje pristatytas režisieriaus Justino Krisiūno filmas „Vyrų svajonės“. Ši kino juosta panardino žiūrovus į slapčiausias ir beprotiškiausias vyrų svajones. Tik ar joms tapus realybe bus taip linksma kaip tikėtasi?
 Filmo „Vyrų svajonės“ premjeros svečiai
Džiugas Siaurusaitis / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Šis filmas yra apie ištikimybę ir ar ji vis dar tebėra šeimos pamatinė vertybė. Andriaus uošvis Vytautas praradęs viltį sulaukti anūkų pateikia savo žentui utopinį planą. Pradžioje, rodos, jis lyg ir pradeda duoti vaisių, tačiau vėliau vos nesugriauna dukros šeimos. Šis filmas yra skirtas visiems, kurie ruošiasi kurti šeimą, puoselėja šeimą ar bando ją išsaugoti. Filmas – labai romantiškas, bet jame netrūksta kurioziškų šeimos santykių situacijų, kurios vers mus tiek saldžiai juoktis, tiek jautriai susimąstyti“, – prieš premjerą teigė režisierius J.Krisiūnas.

Filme pagrindinius vaidmenis atliko Martynas Nedzinskas, Agnė Šataitė, Akvilė Vitkūnaitė Steponavičienė, Neringa Varnelytė ir Džiugas Siaurusaitis. Būtent šmaikščiajam D.Siaurusaičiui ir teko šelmiško uošvio vaidmuo, kuris tik iš pirmo žvilgsnio atrodo lengvabūdis.

Stop kadras/Džiugas Siaurusaitis filme „Vyrų svajonės“
Stop kadras/Džiugas Siaurusaitis filme „Vyrų svajonės“

Stop kadras/Džiugas Siaurusaitis filme „Vyrų svajonės“
Stop kadras/Džiugas Siaurusaitis filme „Vyrų svajonės“

„Filmavimas vyko nuostabiai, linksmai, kūrybiškai. Gal dėl to, kad tiek režisierius, tiek kolegos, tiek filmavimo grupė yra ne tik mano kolegos, bet ir bičiuliai. Džiugu, kad režisierius griežtai laikėsi taisyklės, kas 100 kadrų statyti filmavimo grupei šampaną, tas labai gerai nuteikdavo pietų metu.

Filmavimo aikštelėje visada būdavo gera nuotaika, skambėdavo juokas. Tikiu, kad tai persiduos ir žiūrovams. Nors pirminis scenarijus man nebuvo labai prie širdies, tačiau Justinas sugebėjo mane įtikinti. Daug diskutavome, drauge perrašinėjome dialogus, keitėme scenas ir t.t. Tarp manęs, kaip Džiugo ir mano kuriamo personažo nėra nieko bendro, bet todėl ir įdomu filmuotis, nes gali, nors ir laikinai, pabūti kito žmogaus kailyje“, – teigė aktorius D.Siaurusaitis.

Nedrąsus ir santūrus Andrius gyvena monotoniškoje santuokoje su žmona Sandra. O čia dar spaudimas susilaukti vaiko. Laimingai su žmona Marta gyvenantis uošvis Vytautas įsitikinęs, kad „smulkios“ nuodėmės ir nuklydimai yra tvirtos santuokos pagrindas. Uošvis nori padėti savo žentui išsaugoti santuoką ir pataria atsipalaiduoti bei labiau apsižvalgyti aplinkui... Netrukus tarp vyrų atsiranda patrauklioji dama Šarlotė ir padėtis ima kaisti...

Fotogalerija:

„Vyrų svajonės“ kinuose nuo vasario 3 d.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką