2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Garsenybių dietologas: „Sportas nepadeda sulieknėti, o nuo riebalų nestorėjama “

„Norite numesti svorio? Tam jums nereikia sportuoti – sportas nepadeda sulieknėti. O pusryčiai tikrai nėra svarbiausias dienos valgis – tai mitas. Nuo riebalų nestorėjama. Netiesa ir tai, kad sveikiausia valgyti kas kelias valandas, po nedaug ir bent penkis kartus per dieną. Visos šios tiesos, naudojamos daugelio dietologų – pasenusios ir totali nesąmonė“, – taip pirmadienio vakaro LNK laidoje „Nuo... Iki...“ sakys garsiausias 57-erių metų Didžiosios Britanijos medicinos žurnalistas, dietologas Michaelis Mosley.
Michaelis Mosley
Michaelis Mosley / Stop kadras

Prieš dvejus metus jo ir jo kolegės Mimi Spencer parašyta knyga „Greita dieta 5:2“ tapo bestseleriu ir buvo išleista net 42-ejose šalyse – tarp jų ir Lietuvoje. Holivudo aktorė Jenifer Aniston, dainininkės Beyonce ir Jenifer Lopez bei aktorė Gwyneth Paltrow – tai tik kelios garsios pavardės tų, kurios viešai papasakojo, kad su Michaelio Mosley dieta ne tik atsikratė nepageidaujamų kilogramų, bet ir jas kankinusių negalavimų.

Tad kaip laikytis šios greita ir itin lengva vadinamos dietos? Kodėl daugelį mums įprastų teorijų apie mitybą Michaelis vadina klaidingomis? Ir ar iš tiesų, laikantis greitos dietos 5:2 galima ne tik lengvai atsikratyti svorio, tačiau ir išsigydyti diabetą, sumažinti riziką susirgti širdies ligomis netgi vėžiu?

Visa paslaptis – kartotinis pasninkavimas, – sako Michaelis. – Niekas kitas nepaveikia organizmo ir nestabdo ligų taip, kaip pasninkas.

„Visa paslaptis – kartotinis pasninkavimas, – pasakos Michaelis. – Niekas kitas nepaveikia organizmo ir nestabdo ligų taip, kaip pasninkas“.

Pasirodo, mokslininkai tik dabar atranda, kokia ši priemonė veiksminga – jos laikantis ne tik atsikratysite svorio, bet ir apsisaugosite nuo ligų, ilgai būsite sveiki ir puikiai jausitės.

Pasak Michaelio Mosley, laikantis jo sukurtos dietos žmonėms nereiks per daug savęs riboti, badauti, tai jokia kankynė. Dietos esmė – tik dvi dienas per savaitę kalorijų skaičių sumažinti iki minimumo.

Apie stebuklingą dietą - jau pirmadienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ 20.25 val. per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką