Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 01 07, 13:18

Garsenybių treneris Tadas Pocius: „Jei vaišės pakenkė kūno formoms, nebauskite savęs“

„Jei per šventes pasidžiaugėte vaišėmis ir pajutote, kad jos pakenkė kūno formoms, nebauskite savęs. Nepulkite sporto salėje iki skausmo savęs kankinti, nes iš to nieko gero nebus. Paskui visą savaitę negalėsite treniruotis ir gausis užburtas ratas. Geriausia po truputį didinti apkrovas”, – įsitikinęs garsenybių treneris Tadas Pocius.
Jeanas-Claudas Van Damme’as ir Tadas Pocius
Jeanas Claudas van Damme’as ir Tadas Pocius / Asmeninio albumo nuotr.

34-erių  vyro klientų sąraše – Lietuvos verslo, politikos ir pramogų pasaulio atstovai, nors Tadas LRT laidos „Gyvenimas“ kūrėjams prisipažino niekada nesvajojęs apie trenerio darbą. Nuo vaikystės sportavęs ir daugybę medalių bei prizų ant dziudo ir laisvųjų imtynių tatamių iškovojęs T. Pocius dirbo vadovybės apsaugos departamente, buvo emigravęs, liejo prakaitą statybose ir studijavo tarptautinį verslą, svajodamas įkurti nuosavą kompaniją. Tačiau, tik įžengęs į sporto salę, pajuto palengvėjimo jausmą, lyg pagaliau būtų atradęs tai, kas svarbiausia.

„Paulo Coelho knygoje „Alchemikas“ kalbama apie tai, kad žmogus, net ir nuklydęs nuo jam skirto kelio, anksčiau ar vėliau vis tiek į jį sugrįžta. Aš, matyt, labai ilgai klaidžiojau aplink, bet pagaliau savąjį pašaukimą radau“, – sako T. Pocius.

Sporto salėje išsipildė ir sena trenerio svajonė. Dar nuo vaikystės jo mintis buvo užvaldęs garsus belgų kilmės kovinių filmų aktorius Jeanas Claudas van Damme’as. Vaikinas turėjo net septyniolika jo plakatų ir svajojo būtų panašus į savo dievaitį.

Organizatorių nuotr./Jeanas Claude'as van Damme‘as
Organizatorių nuotr./Jeanas Claude'as van Damme‘as

Svajonė išsipildė netikėtai, kai praėjusį spalį viešėdamas Lietuvoje Holivudo aktorius užsuko į sporto salę. Ten juodu su Tadu ir susitiko. Jeanas Claudas van Damme’as pats užkalbino lietuvį, jie kartu sportavo, šnekučiavosi, treneris išmokė įžymybę tarti lietuvišką „Ačiū“.

„Vien nuo minties, kad kalbuosi su Van Damme’u man gniaužė kvapą, – įsimintinos pažinties akimirkas pasakojo T.Pocius. – Paskui dar kelias dienas žiūrėjau į nuotrauką, kurioje kartu įsiamžinome ir pats negalėjau tuo patikėti.“

Jo telefonas netyla jau nuo gruodžio pradžios, nes klientai, tarp, iš anksto rezervuoja treniruočių laiką įtemptoje pirmųjų metų mėnesių darbotvarkėje. „Jei norite gerai atrodyti, reikia laiko ir kantrybės, nes privalėsite keisti gyvenimo būdą. Vien sportu įspūdingo rezultato nepasieksite, teks koreguoti mitybą. Tačiau vienuoliu tapti nebūtina, juk sportas turi teikti malonumą. Kita vertus, vien atsisakę kai kurių maisto produktų žaibiškai pajusite rezultatą, – šypsodamasis LRT laidos „Gyvenimas“ kūrėjus patikino T. Pocius. – Be to, yra vienas stebuklingas pratimas, kuris tikrai padės nepriaugti svorio.“

Trečiadienį 19.30 val. LRT laidoje „Gyvenimas“ žvaigždžių treneris papasakos, kaip greitai ir neskausmingai pagražinti kūno formas, susigražinti sveikatą, išlaikyti jaunystę.

VIDEO: Gyvenimas: sausio 7 d. laidos anonsas

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką