Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 07 26, 10:11

Į Juozo Liesio vietą šokių projekte susidarė eilė

Pasklidus žiniai apie renginių vedėjo, „B'Avarijos“ nario pasitraukimą iš LNK projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“, netyla laidos prodiuserių telefonai.
Juozas Liesis
Juozas Liesis / Andriaus Burbos nuotr.

Šoko ištikti ginti Juozo Liesio stojo „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ dalyviai.

„Jis tikrai gerai šoka“, – prodiuserius įtikinėja šokėjai.

„Jis tikrai nebuvo blogiausias“, – antrina kiti.

Dėl kolegos labiausiai sunerimo Renata Uzialkaitė, Merūnas, Liepa, Donatas Baumila.

Įkalbėti J.Liesį grįžti į šou užsibrėžė ir projekto choreografai.

„Juozas vienas tų, kurie daug dirba ir daro didžiausią pažangą“, – sako ilgametis „Kviečiu šokti“ choreografas Kęstutis Andrijevskis.

Kol projekto dalyviai bando Juozą sugrąžinti į šou, į tuščią vietą taikosi kiti pramogų pasaulio žmonės.

„Sulaukėm kelių dainininkų ir dainininkių prodiuserių skambučių, gal ne vėlu būtų įšokti į šokių traukinį, skambino keli verslininkai dėl savo vaikystėjė sportinius šokius šokusių sūnų, kurie nors ir dabar pasiruošę stoti ant parketo ir pradėti repetuoti. Dėl atsilaisvinusios vietos taip pat teiravosi viena modelių agentūra“, – pasakojo projekto kūrybinė komanda. 

Kol kas dar nenuspręsta, kas užims Juozo Liesio vietą LNK šokių projekte „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“. Nuo naujojo sezono ant parketo pasirodys pačios ryškiausios scenos, pramogų, sporto, verslo pasaulio žvaigždės – Renata Uzialkaitė, operos solistas Merūnas Vitulskis, dainininkės  Katažina, Liepa, Ingrida Kazlauskaitė, irkluotojas Mindaugas Griškonis, šokėja Kristina Navickaitė – Tina, dainininkai Donatas Baumila – Dūnis ir Tomas Eigertas, aktoriai Aušra Štukytė ir Mantas Stonkus, prodiuserė Jurgita Anusauskienė, buvęs Seimo narys Linas Karalius ir jo mylimoji Gintarė Gurevičiūtė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką