Dabar populiaru
15min be reklamos
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota 2012 01 09, 14:59

Į keiksmažodžių skandalą įveltas Juozas Statkevičius: „Atvažiavau tik įteikt apdovanojimo!“

Bene didžiausiu pirmųjų „Muzikos asociacijos metų apdovanojimų“ (M.A.M.A.) akibrokštu tapęs necenzūrinis grupės „Sel“ lyderio Egidijaus Dragūno pasisakymas, kaip aiškėja, buvo išprovokuotas tik jo paties.
J.Šeduikytė ir J.Statkevičius atsiimti apdovanojimo pakvietė Egidijų Dragūną
J.Šeduikytė ir J.Statkevičius atsiimti apdovanojimo pakvietė Egidijų Dragūną / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.

Lipdamas į renginio sceną iš dainininkės Jurgos Šeduikytės ir dizainerio Juozo Statkevičiaus rankų atsiimti trečiojo savo apdovanojimo per vakarą, E.Dragūnas privertė žagtelėti publiką paberdamas necenzūrinės leksikos. „Aš girdėjau, Juozas Statkevičius sako: „Bl... na... jie su stiliumi nedraugauja, bet mes draugaujame su savo fanais“, – vieniems salėje plojant, o kitiems stebintis publikai ir tiesioginės transliacijos žiūrovams rėžė „Sel“ lyderis.

Pirmadienį 15min.lt situaciją trumpai pakomentuoti sutiko pats J.Statkevičius. „Atvažiavau tik įteikti apdovanojimo! Ir viskas! Net nežinojau, ką apdovanosiu. Juolab aš užkulisiuose padėjau visiems apsirengti – rengiau Jurgitą Jurkutę, Asmik Grigorian, Nataliją Bunkę, Renatą Mikailionytę ir Dainą Bosas. Niekur nebuvau išėjęs iš grimerinės. Išėjom tik su Jurgita ramiai įteikti apdovanojimo“, – sakė dizaineris. Nors ant scenos per apdovanojimus jis suvaldė nuostabą po E.Dragūno pareiškimo ir sugebėjo toliau šypsotis, bičiulių teigimu, toks netikėtas keiksmų proveržis jam nepatiko, o pats kostiumų dailininkas tokių žodžių savo kalboje nevartojantis.

Pažadėjęs pateikti savo paaiškinimą grupės „Sel“ lyderis Egidijus Dragūnas vėliau neatsakė į skambučius. Renginio metu jis teigė, keiksmažodžiais atsakęs į J.Statkevičiaus mestą repliką.

„Sel“ kartu su gerbėjais ateina pasiimti apdovanojimo iš J.Šeduikytės ir J.Statkevičiaus rankų:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką