Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 01 07, 18:11

Į „Redirected / Už Lietuvą!“ premjerą atvykusios kino žvaigždės ir svečiai pasijuto lyg oro uoste

Antradienio vakarą kino gerbėjai Vilniuje sulaukė neeilinio įvykio – režisierius Emilis Vėlyvis su kūrybine grupe pakvietė į išankstinę filmo „Redirected / Už Lietuvą!“ premjerą sostinės kino teatre „Forum Cinemas Vingis“. Raudonu kilimu žengė kino, teatro, muzikos, verslo atstovai. Dėl asmeninių priežasčių premjeroje nedalyvavo ryškiausia filmo žvaigždė Vinnie Jonesas.
Daiva Jovaišienė, Emilis Vėlyvis ir Asta Liukaitytė
Filmo kūrėjų komanda: režisierius Emilis Vėlyvis, Daiva Jovaišienė (kairėje) ir Asta Liukaitytė / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Vos įėjus į kino teatro pastatą svečius pasitiko patikros punktas, kokius galima rasti kiekviename oro uoste. Apsaugos darbuotojai prašė atvykusių damų parodyti rankinių turinį, o kai kurie vyrai buvo apieškoti. Pakilus į antrą aukštą, kur švytėjo raudonas kilimas, kviestinius svečius prie sienelės nusifotografuoti kvietė stiuardesės. Fojė grojo muzika, o ją vis pertraukdavo pranešimas keleiviams apie skrydį į Malaizijos sostinę Kualą Lampūrą.

Tarp kviestinių svečių buvo galima pamatyti turistus vaidinančius aktorius, kurie laukė savo skrydžio, vaikščiojo iš vieno kampo į kitą tempdami savo lagaminus. Vienas po kito raudonu kilimu žengė filme vaidinę aktoriai, kurie su nekantrumu laukė, kada galės pagaliau pamatyti galutinį E.Vėlyvio rezultatą.

VIDEO: REDIRECTED Premiere in Vilnius (Red Carpet)

Į premjerą atvykusi vieną pagrindinių vaidmenų atlikusi aktorė Monika Vaičiulytė traukė susirinkusių akis blizgiu drabužių ansambliu. Monika, kuri „Redirected / Už Lietuvą!“ filme vaidina lengvo elgesio merginą Simą, premjerai pasirinko juodos spalvos blizgučiais dekoruotą kelnių ir palaidinės ansamblį bei baltos spalvos klasikinio stiliaus švarkelį.

Monika Vaičiulytė
Monika Vaičiulytė

Prieš premjerinį kino seansą tylos minute buvo pagerbtas Anapilin išėjęs aktorius Vytautas Šapranauskas, kuris filme vaidino kleboną.

Tragikomiškame veiksmo filme pagrindinius vaidmenis atlieka tokios užsienio kino žvaigždės kaip JAV gyvenantis britas Vinnie Jonesas, britai Scotas Williamsas, Anthony Strachanas, australas Gilas Darnellis, rusas Arturas Smolyaninovas bei kiti. Svarbiausius lietuviškus vaidmenis filme kuria Kęstutis Jakštas, a.a. Vytautas Šapranauskas, Mindaugas Papinigis, Rafailas Karpis, Andrius Žiurauskas, Monika Vaičiulytė, Vita Šiaučiūnaitė, Karina Stungytė, Vitalijus Cololo ir kiti.

„Redirected / Už Lietuvą!” kiekvienas žiūrovas vertins ir supras savaip, tačiau galiausiai visi turėtų matyti, jog už šokiruojančių filmo kadrų slypi vienintelė ir nepakeičiama tiesa – meilė tėvynei. Visus, kurie ims piktintis filmo idėja ar jo forma, galiu nuraminti – trauktis jau per vėlu, nes tai tapo reiškiniu, apie kurį kalba ne tik Lietuva“, – sakė filmo režisierius Emilis Vėlyvis antradienio ryte surengtoje išankstinėje peržiūroje.

ŽIŪRĖKITE TIESIOGINĖS TRANSLIACIJOS vaizdo įrašą:

Junkitės prie TIESIOGINĖS TRANSLIACIJOS tinkle „Facebook“.

 Apie filmą

Filmas pasakoja apie keturis iš vargingo Londono rajono kilusius draugus – Maiklą, Džoną, Beną bei Timą, kurie vieną gražią dieną sugalvoja prasukti nelabai švarų reikaliuką ir su gautu pelniuku – milijonu Didžiosios Britanijos svarų – pasprukti į egzotišką Pietryčių Azijos šalį. Atrodytų, lyg reikalai klostytųsi kaip iš pypkės, bet netikėtai prabunda žymusis Islandijos ugnikalnis, kuris į orą prispjaudo tiek pelenų, kad visi lėktuvai privalo tuoj pat leistis artimiausiame oro uoste. Taip Maiklas, Džonas, Benas ir Timas, jau užsisvajoję apie palmes ir baltutėlius pietų jūrų paplūdimius, netikėtai atsiduria Vilniuje.

Premjeros svečiai
Premjeros svečiai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką