Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 01 04, 16:08

Į teatrą nėrusi Jurgita Jurkutė-Širvaitė televizijoje rodosi vis rečiau

Šį šeštadienį TV3 televizijos žiūrovų laukia projekto „Šok su manimi“ finalas, kuriam diriguos šmaikštusis Vytautas Šapranauskas ir žavioji Jurgita Jurkutė-Širvaitė. Tačiau, ar televizijos žiūrovai šį sezoną išvys Jurgitą kitose laidose, kol kas neaišku.
Jurgita Jurkutė
Jurgita Jurkutė / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Žmonės.lt žiniomis, viena populiariausių televizijos laidų vedėjų J.Jurkutė-Širvaitė savo noru atsisakė darbo informacinėje TV3 laidoje „Diena“. Vietoje jos televizijos žiūrovai 2013-aisiais išvydo žurnalistą ir keliautoją Vytarą Radzevičių. Jurgitos nebeliko nei rytinėje, nei vakarinėje „Dienos“ laidoje.

TV3 žinių tarnybos vadovas Sigitas Babilius tikino, kad J.Jurkutė-Širvaitė pati pareiškė norą mažinti savo darbų kiekį televizijoje. „Jurgita pasakė, kad darbo krūvis yra didokas ir netgi didelis, todėl paprašė, kad jis būtų mažesnis. Ji, matyt, yra labai užsiėmusi, – Žmonės.lt kalbėjo S.Babilius. – Kaip vedėja, ji puikiai dirbo, mes esame jai labai dėkingi ir džiaugiamės bendravę su ja. Taigi nusiskundimų iš mūsų pusės tikrai nėra.“

Portalui Žmonės.lt susisiekus su vykdomąja projektų „Šok su manimi“ ir „Chorų karai“ prodiusere Neringa Kavaliauskiene, ji nei patvirtino, nei paneigė, ar J.Jurkutė-Širvaitė pasirodys netrukus startuosiančiuose „Chorų karuose“.

Situacijos kol kas nekomentuoja ir pati Jurgita. Pernai Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje aktorinio meistriškumo studijas užbaigusi moteris dabar visą savo dėmesį koncentruoja į teatrą. Šiuo metu Lietuvos nacionalinio dramos teatro spektaklyje „Dieviškoji komedija“ ji atlieka Pijos vaidmenį ir vaidina Oskaro Koršunovo spektaklyje „Idiotas“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką