Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2020 02 12, 14:07

Ieva Zasimauskaitė patvirtino – oficialiai skiriasi su vyru Mariumi Kiltinavičiumi

Dar viena žinoma pora suka skirtingais keliais. Atlikėja Ieva Zasimauskaitė (26 m.) pripažino, kad po 9 bendro gyvenimo metų oficialiai skiriasi su vyru, krepšinio treneriu Mariumi Kiltinavičiumi (37 m.).
Ieva Zasimauskaitė, Marius Kiltinavičius
Ieva Zasimauskaitė, Marius Kiltinavičius / Justina Rau Photography ir asmeninio albumo nuotr.

Tai atlikėja patvirtino žurnalui „Ji“, kur atskleidė, kad skyrybų dramos visgi išspręsti nepavyko. Po daugybės bendrų metų kartu Ieva ir Marius nusprendė oficialiai išsiskirti.

„Marius – nuostabus žmogus, gal vieną dieną apsikabinsime kaip draugai. Po devynerių bendro gyvenimo metų tai nebuvo lengva abiem. Niekam nelinkiu skyrybų, nes santuoka, šeima man – didelės vertybės. Šiam žingsniui ryžausi tik išbandžiusi visas įmanomas galimybes likti kartu. Mėginome ne vieną sykį, bet mūsų atveju tiesiog nepavyko“, – žurnalui „Ji“ kalbėjo dainininkė I.Zasimauskaitė.

15min susisiekus su atlikėja, ji patvirtino faktą, tačiau plačiau komentuoti atsisakė. Jos sutuoktinis Marius Kiltinavičius, išgirdęs pokalbio temą, griežtai atsisakė kalbėti ir padėjo ragelį.

Apie poros išgyvenamą krizę 15min rašė jau anksčiau. Vis dėlto dar prieš mėnesį atlikėja siūlė nesijaudinti – problemos, kurias tuo metu pora sprendė, atrodė įveikiamos.

Sausio mėnesį, kai tik pasklido kalbos apie poros asmeninius išgyvenimus, jiedu palaikė šiltus santykius – Marius atvyko palaikyti žmonos į nacionalines „Eurovizijos“ atrankas. Paklausta, ar tai reiškia susitaikymą, Ieva patikino, kad jiedu visuomet išlaikys šiltus santykius.

„Tikiuosi, kad mes su Mariumi išliksime geri draugai. O kaip bus, nežinau, jei matote kartu, galbūt santykiai gerėja“, – džiaugėsi I.Zasimauskaitė.

9 metus santykius puoselėjanti pora neslėpė, kad jų šeimoje buvo barnių, akimirkų, kai atrodė, kad nepavyks susitaikyti, rasti bendrą kompromisą. Supratusi, kad šiomis dienomis tarp žmonių prasisuko tikras skyrybų bumas, Ieva ir jos vyras Marius neišsigando viešai prabilti apie savo šeimos bėdas.

Tiesa, tada Ieva ir Marius nusprendė, kad stengsis išsaugoti ne tik savo santuoką, bet tai padaryti padės ir kitiems žmonėms. Kartu jie rudenį planavo keliauti po Lietuvą ir pamokėlių metu papasakoti, kaip galima puoselėti šeimos židinį. Tokias trumpas paskaitas Ievos sekėjai turėjo išvysti ir instagramo tiesioginiuose įrašuose.

Dažnas svarstė, kad dėl iškilusių sunkumų kaltas atstumas – Mariui Kiltinavičiui apsiėmus treniruoti Kėdainių „Nevėžio“ komandą, Ieva Zasimauskaitė liko gyventi Kaune. Vis dėlto neilgam – atlikėja visai neseniai pranešė atsikelianti į sostinę.

TAIP PAT SKAITYKITE: Po santykių krizės Ieva Zasimauskaitė su vyru ėmėsi naujos veiklos – mokys puoselėti šeimos židinį

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką