Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2019 12 16, 15:13

Inga Stumbrienė – apie žinomą pavardę, sandėliuojamas sukneles ir derybas su vyru

Iš šalies žiūrint į Ingos Stumbrienės šeimą, ji atrodo tiesiog nepriekaištinga – visuomet tarpusavyje susiderinę iki pirštų galiukų, pasitempę ir besišypsantys, keliaujantys po egzotiškiausius pasaulio kampelius, rengiantys įspūdingus teminius gimtadienio vakarėlius.
Inga Stumbrienė su vyru Aivaru
Inga Stumbrienė ir Aivaras Stumbras / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

15 metų trunkanti santuoka su Aivaru Stumbru atrodo tvirta kaip tvora. Kaip reprezentuoti savo šeimą Inga išmoko dar būdama vaikas. Jos tėčiui Rolandui Paksui siekiant vis aukštesnių postų valstybės tarnyboje, tai buvo tiesiog būtina. „Dabar kitokio gyvenimo ir neįsivaizduočiau“, – laidoje „Nuo...iki…“ prisipažino Inga, o visą reportažą išvysite šio vakaro LNK laidoje.

Laidoje Inga ir Aivaras Stumbrai atvirai papasakojo apie savo šeimos gyvenimą. Nuo 13 metų visuomenės akiratyje su šeima atsidūrusi Inga atskleidė, kad garsi pavardė gali atnešti ne tik naudos, bet ir kišti koją.

LNK nuotr./Inga Stumbrienė
LNK nuotr./Inga Stumbrienė

„Ne vieną kartą buvo nutikę taip, kad kai aš užsisakinėju tam tikras prekes, gaunu vieną kainą, o jeigu mano draugės užsisakinėja, jos gauna kelis kartus mažesnę kainą. Kartą kai paklausiau, kodėl taip brangiai, man pasakė: jūs juk galit ir daugiau mokėti“, – pasakojo I.Stumbrienė.

Žinoma moteris laidoje prisipažino, kad turi silpnybę suknelėms. Kiek jų turi namuose, būtų jau sunku suskaičiuoti.

„Esu labai sentimentali, sunkiai paleidžiu rūbelį, ypač jei jis yra susijęs su kažkokiu maloniu įvykiu – ar tai vaiko krikštas, ar gimtadienis, o galbūt su tuo rūbeliu mes buvom, kai jis pirmą sykį ištarė kažkokį žodį. Tai ir vaikučių rūbelius saugau, ir savo kai kuriuos“, – kalbėjo ji.

Organizatorių nuotr. /Inga Stumbrienė su šeima
Organizatorių nuotr. /Inga Stumbrienė su šeima

Laidoje apie santuoką papasakos ir Aivaras Stumbras. Kai aplink vyksta tiek skyrybų, Inga ir Aivaras tikino, kad svarbiausia santykiuose ieškoti kompromisų.

„Mes ginčus sprendžiame derybų klausimu. Pas mus nėra tokio dalyko kaip negalima ar negali. Visada būna derybos – jeigu tu kažko nori, turi kažką pasiūlyti“, – sakė Inga.

„Per sužadėtinių kursus kunigas mums sakė: jūs esate kaip du nenugludinti deimantai, kurie gludinsis visą gyvenimą, nes kampai yra aštrūs. Aš bandau ir vadovautis ta mintimi, kad jeigu būna vienokia ar kitokia sunkesnė akimirka, kad kampas dar nenugludintas, jį reikia nugludinti ir žygiuoti toliau“, – šį pirmadienio vakarą 20 val. laidoje „Nuo...iki…“kalbės Aivaras Stumbras.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką