15min be reklamos
2011 11 06, 13:10

Irena Starošaitė būdama 42-ejų nesivaržo apnuoginti kojas prieš visą Lietuvą

Pasirodyti vilkint tik triko išdrįsta ne kiekviena mergina, juo labiau – ne kiekviena moteris, mat su amžiumi itin sunku išlaikyti dailias kojas, šlaunis. Tokios baimės svetimos dainininkei Irenai Starošaitei, kuri šeštadienį pasirodžiusi ant LNK projekto „Kviečiu šokti“ parketo vilkėdama tokiu drabužiu nepaliko abejingų.
Irena Starošaitė ir Andrius Greblikas
Irena Starošaitė ir Andrius Greblikas / LNK nuotr.

Po I.Starošaitės ir jos partnerio Andriaus Grebliko pasirodymo Vilniaus Teatro arena tiesiog ūžė.  Skambant Madonnos hitui „Music“ pora atliko įspūdingą ča ča ča,  o I.Starošaitė pademonstravo puikią fizinę formą – neeilinį lankstumą ir pavydėtiną ritmiškumą.

Praėjusį šeštadienį panašų sceninį įvaizdį buvo pasirinkusi Erika Vitulskienė, tačiau rodos, kad kone dvigubai už Eriką vyresnė Irena parodė, ką iš tiesų reiškia pasirodyti be sijono.  „Šį šokį skiriu visiems, kurie eina iš proto dėl muzikos ir dėl šokio“, – po šokio kalbėjo Irena.

Aistis Mickevičius  girdamas puikią I.Starošaitės išvaizdą prisiminė nutikimą grimo kambaryje, kai jis nepažino Irenos ir pavadino ją „mergaičiuke“. „Jūs atrodėte stulbinančiai, super, beprotiškai gerai“, – susižavėjimo neslėpė komisijos narė Ieva Šimukauskienė.

„Ar Žvagulis taip nenorėjo, kad šoktumėt, jog atėmė iš jūsų sijoną?“, – juokavo A.Mickevičus. Komisijos pirmininkas Vytenis Pauliukaitis nepamiršo Irenos pabarti dėl per greitai  tirpstančių kilogramų.  „Aš jums kitą šeštadienį atnešiu sumuštinį“, – pažadėjo jis. „Ateikit su sumuštiniu pirmadienį į svečius“,  – iš žiūrovų salės V.Pauliukaičiui šūktelėjo Irenos vyras Žilvinas Žvagulis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką