15min be reklamos
2022 10 17, 12:05

N.Bunkė – apie kačių išdaigas ir joms pritaikytas erdves: turi ypatingą tualetą

„Jeigu manęs prieš 10 metų kas nors būtų paklausęs ar tu įsivaizduoji, kad gyvensi už miesto su septyniais šunimis, aš būčiau pasukiojus pirštą ir sakius: baikit juokus, ką jūs šnekat, tikrai ne... O paskui viskas gaunasi taip, kaip gaunasi“, – gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakoja radijo ir televizijos laidų vedėja, patyrusi kinologė Skaiva Jasevičiūtė.
Natalija Bunkė su augintiniais
Natalija Bunkė su augintiniais / Luko Balandžio/BNS ir LNK nuotr.

Namais Skaiva dalinasi su septyniais taksų veislės šunimis. Iš meilės šiai veislei Skaiva netgi įkūrė veislyną „Marselio kompanija“ ir užsiima profesionaliu šios veislės šunų veisimu.

Tuo metu dainininkas Vaidas Baumila, laidoje pasakodamas apie nuostolius, patirtus gyvenime atsiradus augintinei kokerspanielei Bitei, prisipažįsta, kad vienas jų jam atsiėjo solidžią sumą.

„Mano pusantro tūkstančio eurų vertės specialios koncertinės ausinės buvo sugraužtos...“, – pasakoja V.Baumila.

LNK nuotr./Vaidas Baumila
LNK nuotr./Vaidas Baumila

„Aš esu taip pamišusi, kad jauniausiam mūsų šeimos nariui Bruno nupirkau dizainerio kepurę, nors net nežinau užsidės ar jis ją neužsidės...“, – pasakoja Simona Nainė.

Prekės ženklo „Nunu“ įkūrėjos, 34-erių Simonos ir muzikos prodiuserio, didžėjaus, 39-erių Jono Nainių namuose šiuo metu gyvena net trys šunys – Maltos bišonai penkiolikos metų Nainė, dešimties Nunu ir iš gyvūnų globos namų atkeliavęs vos pusmečio Bruno, meiliai kartais vadinamas Broniuku.

LNK nuotr./Simona ir Jonas Nainiai
LNK nuotr./Simona ir Jonas Nainiai

Komunikacijos specialisto, vyrams skirto žurnalo „L'Officiel Hommes“ vyriausiojo redaktoriaus Saugirdo Vaituliono namuose gyvena sfinksų veislės katinas Helas, kuris pats save išlaiko.

„Šita katė dirba nuo pat pirmųjų dienų. Kaip sakoma, nemokamų pietų nebūna, todėl daug dirbu aš, ir katė daug dirba“, – juokdamasis pasakoja S.Vaitulionis.

Taip sakydamas Saugirdas nė kiek nepagražina realybės. Buvęs jo katinas Koldūnas, draugiškai vadintas namų demonu, buvo ne mažesne socialinių tinklų žvaigžde nei jo šeimininkas. Savo paskyroje Saugirdas dažnai įkeldavo ne tik katino nuotraukas, bet ir vaizdingai aprašydavo jo krečiamas išdaigas ar nuotaikas. Taip atsirado kompanijų, kurios ėmė rūpintis katino maistu, kraiku, žaislais, ir kitais reikmenimis už reklamą socialiniuose tinkluose.

LNK nuotr./Saugirdas Vaitulionis
LNK nuotr./Saugirdas Vaitulionis

„Katės prisiusiojo į Edgaro vardinius batus, ir viskas, teko juos išmesti lauk...“, – pasakoja dainininkė Natalija Bunkė.

39-erių dainininkės ir jos vyro Edgaro Eidėjaus namuose gyvena bengalų veislės katinas Maiklas ir Abisinijos veislės katė Lapė, o namuose ne viena keturkojams draugams pritaikyta erdvė, suderinta su interjeru.

LNK nuotr./Natalija Bunkė
LNK nuotr./Natalija Bunkė

Natalija pasakoja, kad net remontuodama namų virtuvę moteris pagalvojo apie kačių poreikius. Indaujos apačioje buvo įrengta talpykla su kačių tualetu taip, kad jo nebūtų matyti, tačiau katės galėtų lengvai patekti.

„Nuo... Iki...“ – pirmadieniais, 20 val., tik per LNK.

Natalija Bunkė: Katės prišlapino į Edgaro vardinius batus

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką