Dabar populiaru
15min be reklamos
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota 2012 01 07, 23:05

JAV mokslininkai: Brandaus amžiaus moterys dažniau patiria orgazmą

Remiantis neseniai atliktu tyrimu, kurio išvados buvo išspausdintos Jungtinėse Amerikos Valstijose platinamame žurnale „American Journal of Medicine“, seksualinis moterų pasitenkinimas išties padidėja joms senstant.
Besimylinti pora
Besimylinti pora / 123RF nuotr.

Kalifornijos universiteto mokslininkai apklausė 800 moterų, kurių vidutinis amžius buvo 67-eri, – rašoma galtime.com tinklalapyje.

Mokslininkai išsiaiškino, kad nors tyrimo dalyvių seksualinis susidomėjimas su amžiumi ir mažėjo, tačiau net 70 proc. seksualiai aktyvių moterų prisipažino, kad jos visada arba labai dažnai patirdavo orgazmą.

Taigi nors daugelis mano, kad senstant mažėja seksualinis aktyvumas, šis tyrimas įrodė, kad pasitenkinimas seksu tik didėja. Negana to, net pusė tyrime dalyvavusių moterų, kurių amžius buvo 80 metų, prisipažino orgazmą jaučiančios beveik visada.

Viena iš tyrimo autorių, profesorė Susan Trompeter, aiškindama tyrimo išvadas, tikina, kad brandaus amžiaus moterys orgazmą patiria dažniau jau vien dėl emocinio ryšio su savo partneriu: „Emocinis ir fizinis artumas savo partneriui brandaus amžiaus moteriai gali būti daug svarbesnis nei patiriamas orgazmas. Šis tyrimas taip pat parodė, kad vyresnėms moterims seksas nėra pagrindinė motyvacija.“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką