2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Jų 2017-ieji: N.Bunkė rado meilę, R.Mackevičius „balius“ iškeitė į darbą ir didįjį laukimą

Pasitinkant Naujuosius, nori nenori, aplanko mintys – o kokie gi buvo ką tik pasibaigę metai? Vieniems kupini pokyčių, laimingų akimirkų, kitiems atnešė ne itin malonių patirčių. Spalvingai 2017-ieji prabėgo ir „radistui“, laidų vedėjui Rolandui Mackevičiui, tinklaraštininkei Simonai Burbaitei, ir atlikėjoms Natalijai Bunkei bei Viktorijai Sutkutei.
Viktorija Sutkutė su sužadėtiniu Kęstučiu, Natalija Bunkė, Rolandas Mackevičius su šeima, Simona Burbaitė
Viktorija Sutkutė su sužadėtiniu Kęstučiu, Natalija Bunkė, Rolandas Mackevičius su šeima, Simona Burbaitė / 15min.lt ir asmeninio albumo nuotr.

Rolandas Mackevičius

Radijo ir TV laidų vedėjas Rolandas Mackevičius praėjusius metus prisiminė peržiūrėjęs nuotraukas „Instagram“ tinkle. Juokdamasis, kad gražius dalykus lengva pamiršti, jis džiaugiasi, kad 2017-ieji buvo stabilūs ir neįprastai laimingi.

„2016-ieji man asocijuojasi su balaganu, savęs neatradimu. Nors jau ir tėtis, bet dar norėjau aplankyti visus vakarėlius, – juokiasi R. Mackevičius. – O 2017 metais jau pradėjau suvokti, kad visų balių neaplankysiu, visų šokių nesušoksiu, tad savo energiją skyriau darbams, kūrybinėms idėjoms.“

Žinoma, svarbiausias Rolandos ir Ievos Mackevičių metų įvykis tapo antrosios atžalos laukimas.

„Tai pagrindinis metų įvykis, dėl kurio abudu alpstame iš džiaugsmo“, – sako jis.
Rolandas juokiasi, kad pažadais save lepina kasmet. Žada pradėti sveikiau maitintis, daugiau sportuoti, serialus iškeisti į knygas. Tik tenka pripažinti, kad pažadai ir lieka pažadais, vyras nujaučia, kad panaši situacija gresia ir šiemet.

„Turintys vaikų puikiai supranta, kad visus planus greitai pakeičia naujasis namų direktorius, ir viskas būna, kaip jis pasako. Dabar galiu meluoti, kad tapsiu tikru Rembo, bet tik laikas parodys, kaip bus“, – juokiasi R.Mackevičius.

Supratęs, kaip svarbu ir gera padėti kitiems, Rolandas linki meilės, kantrybės ir dažniau džiuginti gerais darbais tuos, kuriems pagalbos labiausiai trūksta.

Rūtos Matilionytės nuotr./Rolandas ir Ieva Mackevičiai su sūnumi Motiejumi
Rūtos Matilionytės nuotr./Rolandas ir Ieva Mackevičiai su sūnumi Motiejumi

Natalija Bunkė

Dainininkė Natalija Bunkė 2017-iesiems labiausiai dėkoja už atsiradusią meilę.

„Šie metai buvo geri, stabilūs. Dėkoju, kad į mano gyvenimą pasibeldė žmogus, kuris yra šalia ir padeda man buityje toliau sėkmingai būti, – juokiasi N.Bunkė. – Tik norisi, kad ir naujais metais viskas būtų taip, tad belieka stengtis, kad tai niekur nepabėgtų.“

Už į širdį pasibeldusius naujus jausmus Natalija dėkojo ir Kūčių vakarą, kai kartu su sese Kristina rašė savo svajones ir tikslus. Ir nors jų N.Bunkė nedrįsta atskleisti, išduoda, kad tikslų asmeniniame gyvenime tikrai nemažai.

„Sau visada linkiu būti laimingai, kad vaikas būtų sveikas, klausytų. Tai labai paprasti palinkėjimai, bet be jų atrodo – niekaip. To ir palinkėsiu kitiems“, – šypsosi moteris.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Pop Ladies“ pristato naują dainą ir fotosesiją: „Subrendome tikriems pokyčiams“

Asmeninio albumo nuotr./Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu
Asmeninio albumo nuotr./Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu

Simona Burbaitė

Tinklaraštininkė ir modelis Simona Burbaitė juokiasi, kad pirmas į galvą šovęs būdvardis, primenantis praėjusius metus, būtų „saldžiarūgščiai“.

„Turėjau rimtų sveikatos problemų, tačiau įgyvendinau savo svajonę ir parašiau knygą moterims. Kitas – sąmoningi: supratau, kad visur būtina rasti balansą – tiek karjeroje, tiek santykiuose, tiek savyje. Brandūs – jaučiu, kad šitie metai man leido dar labiau užaugti ir patobulėti. Dabar sau patinku daug labiau nei tada, kai buvau aštuoniolikos“, – prisimena Simona.

TAIP PAT SKAITYKITE: Simona Burbaitė geriausios draugės trūkumą kompensavo parašiusi knygą

Nelengvi metai leido suprasti, kaip pati sako, kiek mažai laiko žmonės skiria psichologinei savijautai.

„Todėl palinkėčiau visiems pradėti lavinti gebėjimą būti laisviems nuo destruktyvių emocijų – baimės, pykčio, abejonių, kaltės ar nerimo, negatyvių žmonių ir situacijų“, – sako Simona.

Nauji metai jai prilygsta naujai pradžiai, ypač kai norisi kažką keisti. Visgi pati 2018-aisiais didelių pokyčių gyvenime neplanuoja, o kol kas didžiausias dėmesys skirtas kelionei.

„Mano pažadas sau galėtų būti iki detalių susiplanuoti kelionę į Tailandą, kur vasarį sutiksiu savo gimtadienį“, – sako S.Burbaitė.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Simona Burbaitė su draugu
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Simona Burbaitė su draugu

Viktorija Sutkutė

Grupės „Pinup Girls“ narė šių metų taip pat nepamirš – per Kalėdas jai pasipiršo mylimasis Kęstutis Arlauskas.

„Tai buvo didžiulis siurprizas, nors neslėpsiu, kad širdyje tikėjausi. Jaučiu, kad esu su sau skirtu žmogumi, todėl apie tai vis pagalvodavau“, – džiaugiasi moteris.

Nors netrūko ir išbandymų, dainininkė juos stengiasi kaipmat pamiršti. Negalvoti apie sunkumus, o su jais susidūrus nenuleisti rankų, ji linki ir kitiems. O sau ir mylimajam Kęstučiui linki ištvermės, nes, kaip ir daugelis, po didžiųjų metų švenčių jie skubės į sporto klubą.

TAIP PAT SKAITYKITE: 28-ąjį gimtadienį Viktorija Sutkutė sutiko Ispanijoje: tai – mylimojo dovana ir pirma jų kelionė kartu

„Planuojame nuo sausio atsiduoti sportui, nes šventės tikrai ne į gerą mūsų gyvenimo būdui. Tad nuo Naujųjų rimtai susiimsime ir vėl pradėsime sportuoti“, – juokiasi moteris.

Daugiau tikslų V.Sutkutė nesiryžta sau kelti. Kaip pati sako, visas laisvas laikas bus skirtas vestuvėms planuoti. „Suplanuoti vestuves tikrai nelengvas darbas, tad būsime užimti planavimu“, – sako Viktorija.

TAIP PAT SKAITYKITE: Viktorija Sutkutė susižadėjo su mylimuoju Kęstučiu Arlausku

Asmeninė nuotr./Viktorija Sutkutė su mylimuoju Kęstučiu
Asmeninė nuotr./Viktorija Sutkutė su mylimuoju Kęstučiu

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką