Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Juostoje „Redirected / Už Lietuvą!“ nusifilmavusi grupės „Kitokios“ narė Alvyda Chmelevskytė nekantriai laukia premjeros

Sausio 10 dieną Lietuvos kino teatruose pasirodys naujausias lietuvių kino režisieriaus Emilio Vėlyvio filmas „Redirected / Už Lietuvą!“. Šioje juostoje nusifilmavo gausus užsienio ir Lietuvos aktorių desantas. Aktoriaus duonos kuriant filmą paragavo ir grupės „Kitokios“ narė Alvyda Chmelevskytė.
Alvyda Chmelevskytė
Alvyda Chmelevskytė / Asmeninio albumo nuotr.
Stop kadras /Alvyda Chmelevskytė-Sinkevičienė
Stop kadras /Alvyda Chmelevskytė

Alvyda atliko epizodinį merginos, švenčiančios mergvakarį, vaidmenį. Jos herojė su būriu kitų merginų nusprendė pasišaipyti iš užsieniečių viename naktinių klubų. „Man ši patirtis nepamirštama, o kaip sekėsi atlikti vaidmenį, galėsite įvertinti jau visai netrukus“ – kalbėjo A.Chmelevskytė.

Alvyda nėra naujokė kino pasaulyje: ji neakivaizdžiai studijavo aktorinį meistriškumą, o vėliau užsiregistravo vienoje aktorių agentūroje. A.Chmelevskytė pradžioje nusifilmavimo keliose reklamose, tuomet agentai jai pasiūlė jėgas išbandyti Emilio Vėlyvio filme. Alvyda iš pradžių bandė laimę vienos iš pagrindinių aktorių atrankoje, tačiau jai pristigo sėkmės.

VIDEO: Flmo anonsas

„Man pasakė, kad esu per daug gera, todėl pasiūlė ne pirmaplanį vaidmenį, o tiesiog suvaidinti merginą, kuri vilkėdama policijos uniforma, švenčia mergvakarį su draugėmis“, – portalui Žmonė.lt pasakojo grupės „Kitokios“ narė.

Moteris džiaugėsi, kad jai teko dirbti su tokiais šauniais aktoriais ir kitais filmo kūrėjais. Ji dar nematė galutinio rezultato, tačiau jau netrukus ketina apsilankyti kino teatre, kur su nekantrumu laukia pamatyti savo ir kolegų darbą.

Antradienio rytą pirmieji kino filmą pamatė žiniasklaidos atstovai. Po peržiūros įvyko spaudos konferencija, kurioje režisierius su aktoriais atsakinėjo į žurnalistų klausimus.

Asmeninio albumo nuotr./Alvyda Chmelevskytė ir Gilas Darnellis
Asmeninio albumo nuotr./Alvyda Chmelevskytė ir Gilas Darnellis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius