Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Jurgitai Jurkutei aklas pasimatymas baigėsi netikėtai: paaiškėjo, kad tai – žurnalistinis tyrimas

Lietuvos kino teatrus pasiekė lietuviška romantinė komedija „Tobulas pasimatymas“. Pagrindinį vaidmenį sukūrusios Jurgitos Jurkutės-Širvaitės personažas leisis į tikrosios meilės paieškas internetinių pasimatymų karuselėje.
Jurgita Jurkutė
Jurgita Jurkutė / Viganto Ovadnevo nuotr.

„Anksčiau jokių pasimatymų programėlių nebūdavo. Vaikinus sutikdavom prie ežero, susitardavom vėl pasimatyti kitos vidurinės diskotekoje. Man toks meilės paieškų būdas – nepažįstamas. Tiesa, vieną kartą buvau nuėjusi į aklą pasimatymą ir galiausiai paaiškėjo, kad tai – kažkoks žurnalistinis tyrimas. Taigi, ir mano pačios patirtis – ne smagiausia“, – juokėsi J.Jurkutė-Širvaitė.

„Vienas nejaukiausių mano įkūnytos Linos pasimatymų – su Vido Bareikio sukurtu personažu. Vaidinti buvo smagu, Vidas – puikus aktorius, fainas žmogus, bet pati situacijas... Nežinau, kaip reaguočiau gyvenime, jei nuėjus į pasimatymą pora išgertų vos ne du butelius degtinės... Bet, greičiausiai, būna ir šitaip“, – prisiminė žinoma moteris.

„Mano pačios tobulas pasimatymas vis dar tęsiasi, bet jei galėčiau rinktis su kuriuo žmogumi pavakarieniauti, labai norėčiau pakviesti ponią Dianą Nausėdienę. Man pirmoji šalies pora atrodo tikras pavyzdys, o ponia Diana – labai stipri moteris“, – pasakojo aktorė.

VIDEO: TOBULAS PASIMATYMAS | Trailer | 2020.01.03

Kaip rašoma pranešime spaudai, „Tobulas pasimatymas“ – lietuviška romantinė komedija apie pradinių klasių mokytoją Liną (akt. Jurgita Jurkutė), kuri svajoja sutikti savo gyvenimo meilę ir pasiryžta nueiti į aklą pasimatymą. Kai jos pora nepasirodo, prie staliuko prisėdęs populiarios TV laidos vedėjas Tomas (akt. Leonardas Pobedonosvecas) įžūliomis pastabomis galutinai sugadina ir taip nevykusį vakarą. Negana to, vėliau jis išsityčioja iš naivuolės savo laidoje, o galiausiai įžeistai vienišei pateikia pasiūlymą, kurio atsisakyti neįmanoma.

Ar pavyks tokiems skirtingiems žmonėms dirbti kartu? Ar įmanoma rasti meilę internetinių pasimatymų labirintuose? Kiek varlių reikės pabučiuoti Linai, kad surastų princą ant balto žirgo? Ar pirmasis pasimatymas gali būti tobulas? „Tobulas pasimatymas“ – romantinė komedija, pilna gyvenimiškų nesusipratimų, nuoširdžių jausmų, netikėtų šeimyninių dramų ir, žinoma, viską nugalinčios meilės. Kinuose – nuo 2020 m. sausio 3 d.

TAIP PAT SKAITYKITE: VIP svečiai rinkosi į tobulą pasimatymą: ant raudono kilimo – ir vakaro žvaigždė Jurgita Jurkutė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius