Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2009 12 24, 13:58

Jurkutė ir Šapranauskas ruošia bendrą šokį

Šį šeštadienį, antrąją Kalėdų dieną, TV3 žiūrovų laukia staigmenų kupinas populiariausio šio sezono šou „Šok su manimi“ finalas! Trys daugiausiai laidos gerbėjų simpatijų pelniusios poros nekantriai laukia verdikto ir projekto prizo. Pirmąją vietą laimėjusi pora gaus 10 000 eurų vertės prizą ir paauksuotas „Šok su manimi“ statulėles, antroji dalyvių pora bus apdovanota 10 000 litų vertės „Novaturo“ kelionių čekiu, trečioji mėgausis kelione už 5000 litų.
J.Jurkutė ir V.Šapranauskas
J.Jurkutė ir V.Šapranauskas / TV3 nuotr.

„Šokėjai ne tik ruošiasi svarbiausiam įvykiui, bet ir pamažu svajoja, ką darytų su laimėtais pinigais“, – šypsosi „Šok su manimi“ vadovė Neringa Kavaliauskienė.

Kaip pasiseks trims žavioms į finalą patekusioms poroms – Liudui Mikalauskui ir Gintarei Slausgalvienei, Gyčiui Ivanauskui ir Justei Žemaitytei bei Šorenai Džaniašvili ir Deividui Meškauskui šventinį vakarą, kuris prasidės kaip įprasta 19 val. tiesiogiai per TV3, spręs ne tik už savo favoritus sergantys žiūrovai, bet ir laidos viešnia.

Šį kartą prie jau puikiai pažįstamos komisijos prisidės šokiui neabejinga aktorė Dalia Michelevičiūtė.

„Sunku bus ne tik šokėjams, bet ir teisėjams. Jų pagyros ir kritika bus itin svarbi“, – pripažįsta Neringa.

Šeštadienio vakarą finalininkai sušoks po tris konkursinius šokius. Specialius pasirodymus ruošia ir buvę „Šok su manimi“ dalyviai bei ypatingieji laidos svečiai. Duetui šį kartą ryšis ir žavusis laidos vedėjų tandemas – Jurgita Jurkutė ir Vytautas Šapranauskas!

„Šok su manimi“ finalas, kurio neįmanoma praleisti, – šį šeštadienį, gruodžio 26 dieną, 19.00 val. tiesiogiai per TV3!

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką