Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

K.Meschino ir OG Version dukrai išrinko nelietuvišką vardą: pasidalijo ir pirmuoju kadru

Karolina Meschino ir atlikėjas Dominykas Ježeris-OG Version ketvirtadienio rytą gimusiai mažylei jau išrinko vardą – ją pavadino Isabelle.
Karolina Meschino ir OG Version
Karolina Meschino ir OG Version / 15min ir asmeninio albumo nuotr.

Žinia dėl mergaitės vardo K.Meschino pasidalijo socialinio tinklo paskyroje. Čia ji taip pat atskleidė, koks naujagimės ūgis ir svoris.

„2021-01-07. Isabelle Meschino Ježerys. 3720 g 58 cm“, – socialiniame tinkle atskleidė K.Meschino.

Karolinos ir Dominyko pirmagimė gimė ketvirtadienio rytą. Šią žinią pirmasis pranešė lrytas.lt. Dukters Karolina Meschino susilaukė Vilniaus gimdymo namuose, kur jai buvo atlikta cezario pjūvio operacija.

Nėštumo metu socialinių tinklų žvaigždė atvirai kalbėjo apie motinystės rūpesčius, suprantamas baimes ir nerimą, o, praėjus vos kelioms valandoms po gimdymo, pasidalijo ir pirmąja mergaitės nuotrauka ir jos vardu.

Apie nėštumą Karolina pranešė dar liepos mėnesį savo socialinio tinklo paskyroje. Mergina neslėpė, kad jį bandė kurį laiką slėpti, tačiau yla greitai išlindo iš maišo, o ir pasidalinti dideliu džiaugsmu norėjosi su kitais.

„Mūsų kartu su Dominyku didžiausia svajonė išsipildė labai greitai. Esame be proto laimingi ir jaučiamės apdovanoti likimo. Sunku jausmus šia tema sudėti į žodžius, tik tie, kas iš meilės yra atvedę į pasaulį gyvybę, supras, kas tai per stebuklingas jausmas. Man už šeimą niekada gyvenime nebuvo nieko svarbiau ir dabar yra neįtikėtina, jog atėjo mūsų laikas kurti savo mažytę šeimą“, – rašė K.Meschino.

Ernestos Čičiurkaitės / 15min nuotr./OG Version ir Karolina Meschino
Ernestos Čičiurkaitės / 15min nuotr./OG Version ir Karolina Meschino

15min primena, kad Karolina su Dominyku draugauja maždaug nuo 2020-ųjų pradžios, kai ir pasklido pirmosios kalbos, jog jiedu – pora. Po didelio dėmesio sulaukusios santykių pradžios juodu apsigyveno kartu Vilniuje, o praėjusių metų pabaigoje įsigijo pirmus bendrus namus.

Metų pabaiga porai taip pat buvo labai ypatinga. Pasauliui dėl karantino pandemijos užsidarius, pirmagimės dar tik belaukusi pora Kalėdas sutiko tik dviese. Nuo gerbėjų neslėpusi liūdesio, kad teks šventes praleisti be šeimos, ji šv. Kūčių vakarą sulaukė malonios staigmenos.

Apie sužadėtuves K.Meschino taip pat pranešė instagrame, pasidalijusi deimantu papuošto žiedo nuotrauka. Visgi dideles vestuves pora planuoja iškelti gimus vaikui, o iki tol ruošiasi meilę įprasminti oficialiai įteisintais santykiais.

Karolina yra pasakojusi svajojanti apie itin privačias vestuves prie jūros arba Italijoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Huawei FreeBuds 6i“ – iki 100 eurų kainuojančios belaidės ausinės
Reklama
Vaikų vasaros atostogoms įsibėgėjant, „Telia Play“ kino rekomendacijos vaikams ir visai šeimai
Reklama
„Įspūdžiai išliko visam gyvenimui“: TV bokštas kviečia pasivaikščioti 170 metrų aukštyje
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?