Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gruodžio 24d. 21:30

Kūčių vakarą – netikėtos sužadėtuvės: „taip“ ištarė netrukus gimdysianti Karolina Meschino

Kūčių vakarą susižadėjo Karolina Meschino
Instagramo nuotr. / Kūčių vakarą susižadėjo Karolina Meschino

2021-ieji socialinių tinklų žvaigždei Karolinai Meschino atneš išties daug pokyčių. Ji taps ne tik mama, bet ir žmona. Kūčių vakarą „taip“ ji ištarė savo mylimajam, reperiui Dominykui Ježeriui-OG Version.

Karolina Meschino netikėtą žinią pranešė savo instagramo paskyroje, pasidalijusi sužadėtuvių žiedo nuotrauka.

Netrukus pasipylė sveikinimai ir linkėjimai būsimiems tėvams.

Tiesa, apie vestuves Karolina yra kalbėjusi ir anksčiau, tik, kaip juokaudavo, tereikia, kad Dominykas žengtų šį žingsnį. Ir žengė!

O datą šiuo metu vienas populiariausių repo atstovų pasirinko išties įsimintiną – kai visas pasaulis dėl pandemijos užsidarė ir daugelis šventes sutiko be artimųjų, jie Kūčių vakarą leido kaip oficiali nauja šeima.

Visgi dideles vestuves pora planuoja iškelti gimus vaikui, o iki tol ruošiasi meilę įprasminti oficialiai įteisintais santykiais. Karolina yra pasakojusi svajojanti apie itin privačias vestuves prie jūros arba Italijoje.

Apie tai, kad laukiasi pirmagimio, Karolina irgi pranešė savo socialinio tinklo paskyroje. Mergina neslėpė, kad nėštumą bandė kurį laiką slėpti, tačiau patikino, kad kartu su Dominyku yra be galo laimingi, jog dar šiemet sūpuos pirmagimį.

„Sunkiausia buvo išlaikyti paslaptį, niekam nesakyti, nes tie, kurie mane pažįsta, žino, kad vasarą mėgstu vakarėlius, kokteilius. Tai buvo sunku. Reikėjo galvoti atmazus, kodėl nerūkau, negeriu, miego noriu", – „Kitokių pasikalbėjimų" metu pasakojo Karolina.

Paklausta, kaip reagavo mylimasis, žvaigždė pabrėžė, kad jam tai nebuvo naujiena, nes pora kūdikį planavo.

„Taip jau gavosi, kad santykiai, per kuriuos tu turi pereiti daug nesąmonių, tikrai paskatina judėti toliau (K.Meschino ir DJežerys kelis mėnesius praleido užsidarę namie dėl savo draugystės pradžioje kilusio skandalo – red.past.) Smagiai gavosi, kad mes norėjome vaiko. Vis dėlto, kai pamačiau, kad laukiuosi, prasidėjo neprognozuota isterija, verkiau, pradėjau rėkti, Dominykas labai išsigando, net dramatiškas slydimas siena žemyn vyko (juokiasi).

Tą momentą taip išsigandau, negalėjau kalbėti, jis manė, kad man panikos priepuolis, nes abu turime problemų su širdimi. O kai pasakiau, juokėsi, sako, tai ko tu čia panikuoji, gi puiki žinia. Ir tėvai iš tiesų labai džiaugiasi, nes mano šeimai labai patinka Dominykas“, – pokalbiuose pripažino Karolina.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką