Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Karštą Jazzu koncertą prestižinėje Londono salėje stebėjo ir įtakingi britų pramogų verslo atstovai

Londono „Troxy“ salė yra prestižinių apdovanojimų, didžiųjų verslo asociacijų renginių ir pasaulinių žvaigždžių koncertų vieta. Ten pasirodymus rengė „Garbage“, Patti Smith, „The Jesus and Mary Chain“, Robbis Williamsas. Richardas Bransonas ten pristatė savo antrąją biografinę knygą. O praėjusį sekmadienį „Troxy“ salėje koncertavo lietuvių atlikėja Jazzu.
Justės Arlauskaitės-Jazzu koncerto Londone akimirka
Justės Arlauskaitės-Jazzu koncerto Londone akimirka / Organizatorių nuotr.

„Ačiū visiems atėjusiems už puikią atmosferą. Jaučiau jūsų meilę ir palaikymą nuo pat pirmų akordų. Mes visi kartu sukūrėme namus, kurių taip ilgimės“, – publikai dėkojo Jazzu.

Pasak organizatorių kompanijos „Wacky Events“, šiame koncerte apsilankė beveik 2 tūkst. žiūrovų. „Visa mūsų komanda džiaugiasi puikiai pavykusiu renginiu. Tai yra daugiausiai žiūrovų surinkęs lietuviškas koncertas, pastaraisiais metais vykęs už Lietuvos ribų. Mums šis Jazzu koncertas – jau 4-asis, ir jie visi buvo „sold out‘ai“, – teigė organizatoriai. – Publika itin maloniai nustebino gera nuotaika, palaikymu.“

Jazzu su visa komanda atliko nepriekaištingą pasirodymą ir salę įkaitino tiek, kad po paskutinės atlikėjos dainos karščio neatlaikė net priešgaisrinė signalizacija.

Organizatorių nuotr./Justės Arlauskaitės-Jazzu koncerto Londone akimirka
Organizatorių nuotr./Justės Arlauskaitės-Jazzu koncerto Londone akimirka
Organizatorių nuotr./Justės Arlauskaitės-Jazzu koncerto Londone akimirka
Organizatorių nuotr./Justės Arlauskaitės-Jazzu koncerto Londone akimirka

Po koncerto Jazzu dar kone valandą dalijo autografus ir fotografavosi su gerbėjais, instagramas lūžo nuo gyvų reportažų iš „Troxy“ salės. Susirinkusiųjų gretose buvo ne vien atlikėjos pasiilgę tautiečiai, bet ir jos muziką pamėgę anglakalbiai.

Koncertą taip pat stebėjo žinomas anglų magas ir renginių vedėjas Paulas Martinas, kuriam vesti ypatingas iškilmes patiki britų karališkoji šeima. Šou pasibaigus jis užsuko pas Jazzu į užkulisius ir dėkojo už puikų vakarą. Lietuvių atlikėja su britų žvaigžde susipažino neseniai įvykusiame labdaros renginyje Monake, kuris subūrė pasaulio turtinguosius.

Koncerto akimirkos – galerijoje:

„Troxy“ salėje galima buvo sutikti ir įtakingą Londono muzikos prodiuserį Denisą Ingoldsbį, kuris ženkliai prisidėjo prie grupių „Quartz“, „Eternal“, „Bad Boys Inc.“, „MN8“ ir daugelio kitų karjeros sėkmės.

„Tai, ką aš pamačiau, yra dar vienas laiptelis į kitą lygį. Didžiuojuosi galėdamas būti visa tai darančios komandos dalimi“, – lietuvių žvaigždės koncertą pakomentavo prodiuseris.

Pirmoje pasirodymo dalyje Jazzu atliko savo geriausias dainas su lietuvių muzikantų grupe, o antroje dalyje prie jos prisijungė britai muzikantai. Jų skleidžiamos neįtikėtinos energijos bangos tiesiog neleido išsėdėti savo vietose.

„Aš labai džiaugiuosi šiuo pasirodymu. Tenka groti su daugybe atlikėjų įvairiuose pasaulio kampeliuose, tačiau su Jazzu mudu labai jaučiame vienas kitą scenoje. Manau, kad publika tai irgi pastebi.

Žmonės buvo nuostabūs ir mūsų naujas dainas priėmė taip, tarsi tai būtų jų mylimiausi hitai. Ypatingas vakaras! Tikiuosi, kartosime tai dar ne kartą“, – kalbėjo muzikos prodiuseris ir kompozitorius Anthony Marshallas, pastaruoju metu koncertuojantis su britų žvaigžde Craigu Davidu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius