2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Kas mokysis slidinėti, kas šoks, o Marijonas: „Nesu Bridžita Džouns, kad nuo Naujųjų lieknėčiau“

Daugiau laiko praleisti su šeima, pradėti sportuoti ar išbandyti veiklą, kuri anksčiau skraidė tik svajonėse. Tai tik keli pažadai iš tūkstančių, kuriuos vos išmušus pirmosioms Naujųjų sekundėms sau taria kone kiekvienas planetos gyventojas. Ne išimtis ir garsūs lietuviai. Kokius tikslus jie šiemet sau išsikėlė ir stengsis įgyvendinti?
Marijonas Mikutavičius, Beata Nicholson, Monika Pundziūtė, Benediktas Vanagas
Marijonas Mikutavičius, Beata Nicholson, Monika Pundziūtė, Benediktas Vanagas / D.Čėplos, LRT, 15min nuotr.

Beata Nicholson

Žurnalistė, kulinarinių laidų vedėja ir knygų autorė Beata Nicholson 2017-iesiems negaili didžiausių komplimentų. Pernai ji su vyru, verslininku Tomu Nicholsonu susilaukė trečio vaiko – sūnaus Hario.

„Šitų metų niekada nepamiršiu, nes susilaukėme trečio vaiko. Nuostabūs, fantastiški metai – net negalėčiau rasti kitų žodžių. Šiais metais esu labai patenkinta“, – sako Beata.

B.Nicholson pripažįsta, kad Naujųjų metų pradžia jai turi didelę reikšmę, kai galima dar kartą prisiminti reikšmingus momentus.

„Reikia turėti tikslų, skirti laiko sau, pagalvoti, kas įvyko ir ko norėtum kitais. Mano norai kiekvienais metais yra tokie patys. Man labiausiai aktualus yra kokybiškas gyvenimas šeimoje, darbe, kad artimieji gerai jaustųsi. Taip pat rasti laiko tobulėjimui. Turiu tikslą atsikratyti to, ko iš tikrųjų nereikia, ir mėgautis malonumą teikiančiomis akimirkomis, jas įprasminti“, – sako žinoma moteris.

Ir tai nėra vienintelis Beatos Nicholson pažadas sau. Šiais, 2018 metais, ji nori išmokti slidinėti.

„Nežinau, ar man pavyks, bet tikrai norėčiau, nes niekada nebandžiau“, – sako Beata. „Skaitytojams norėčiau palinkėti, kad triukšmas neblaškytų svarbių dalykų – susikaupti į tai, kas yra tikrai svarbu“, – linki Beata.

„We will grill“ dienos nuotr./Beata Nicholson su vyru Tomu ir vaikais
„We will grill“ dienos nuotr./Beata Nicholson su vyru Tomu ir vaikais

Marijonas Mikutavičius

Atlikėjas ir muzikinio projekto „X Faktorius“ teisėjas nei bara, nei giria 2017-uosius. Esą, metai kaip metai.

„Nesakyčiau, kad metai buvo išskirtiniai. Prisimenu juos kaip gerus, įprastus metus. Aš tiesiog džiaugiuosi, jei viskas būna gerai“, – sako dainininkas.

Paklaustas, ar turi išsikėlęs asmeninių tikslų ir pažadų, M.Mikutavičius juokiasi. Jo kartos žmonės „rezoliucijų“ nevykdo.

TAIP PAT SKAITYKITE: M.Mikutavičius pristato brangiausią lietuvišką klipą „Nemirtingi“

„Turiu planų, tačiau žinau, kad dėl tam tikrų aplinkybių jie dažnai koreguojami. Aš, matyt, senesnės kartos žmogus, tad pas mus tų rezoliucijų nebūdavo. Ir nesu Bridžita Džouns, kad nuspręsčiau sulieknėti būtent nuo sausio pirmosios, – šypsosi Marijonas.

Naujų metų pažadų M.Mikutavičius negalvoja ir dėl kitos priežastis. Kaip pats sako, norus reikia pildyti iš karto.

„Nesu tradicionalistas, tad neprisirišu prie datų. Tiesą sakant, man jos yra eilinės dienos, svarbios tik tuo, kad žmones aplinkui apima pakylėjimas. Bet iš esmės nesuprantu, kodėl reikia ką nors daryti tik po Naujųjų, jei nori – daryk dabar, šią minutę“, – sako Marijonas, palinkėdamas žmonėms nelaukti, o savo norus pildyti kiekvieną dieną.

Dainiaus Čėplos nuotr. /„Marijono Mikutavičiaus Show“ Klaipėdoje akimirka
Dainiaus Čėplos nuotr. /„Marijono Mikutavičiaus Show“ Klaipėdoje akimirka

Benediktas Vanagas

Lenktynininkas Benediktas Vanagas pripažįsta, kad 2017-ieji buvo nelengvi metai. Visgi kiekvienas išbandymas tapo puikia pamoka.

„Metai buvo tikrai sudėtingi, bet į tai žvelgiu pozityviai. Kas mūsų nenužudo, tas padaro stipresnius. 2017-ieji taip pat priminė, jog žmogus nuolat turi mokytis, keistis. Tai ypač pastebiu dabar, nes tu arba keitiesi, arba eini į paraštę“, – sako lenktynininkas.

2017-ieji skaudžiai įsiminė ir dėl Dakaro, kurio B.Vanago komandai prieš metus įveikti nepavyko.

„Suprantant, koks svarbus Dakaras yra komandai, Lietuvai, nefinišuoti yra tikrai nemenkas psichologinis iššūkis“, – atvirai sako B.Vanagas.

Pietų Amerikoje netrukus prasidėsiantis 2018-ųjų Dakaras yra neabejotinai vienas svarbiausių naujų metų Benedikto tikslų. Tačiau ne vienintelis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Benediktas Vanagas grįžta į Dakarą: pristatė naują automobilį

„Konkretūs tikslai yra labai intymus dalykas, bet aš noriu sukurti geresnio savęs versiją. Noriu surasti daugiau prasmės tame, ką darau. Negaliu pasakyti, kad esu kelyje, kuris man skirtas. Bet yra du pasirinkimai – arba tu plauki pasroviui, arba tu formuoji srovės kryptį. Man atrodo, kad aš dabar, bent jau kol kas, pats ją formuoju. Tai kainuoja daug energijos, bet tame matau daug prasmės“, – sako lenktynininkas.

Rasti savo kelią lenktynininkas linki ir kitiems.

„Pagrindinis mūsų tikslas yra būti atviriems naujiems dalykams, mums patiems neįprastiems. Į gyvenimą reikia žvelgti nuostabos kupinomis akimis. Nuo čia ir prasideda visi didieji mokslai“, – sako B.Vanagas.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Benediktas Vanagas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Benediktas Vanagas

Monika Pundziūtė

Atlikėja Monika Pundziūtė 2017-uosius prisimena tik pačiomis gražiausiomis spalvomis. Net ir negandos ar sunkūs išgyvenimai padėjo pasiekti svajonę – kurti dainas ir įrašyti pirmąjį albumą.

„2017-ieji man buvo tiesiog nuostabūs, kupini gerų atsiminimų. Aš nežinau, ar galėtų būti geriau. Šie metai galėtų tapti pavyzdžiu 2018-iesiems. Tiesą sakant, net nedrįsčiau prašyti daugiau, nes esu labai laiminga“, – sako Monika.

Visgi vieną naują dalyką nuo Naujųjų metų Monika numatė – mokysis šokti.

„Užsibrėžiau tikslą tapti fiziškai tvirtesne. Mano 2018-ųjų tikslais yra sutelkti dėmesį į fizinį stabilumą, scenoje jaustis tvirtesne, išmokti tiksliai judėti, kad didieji koncertai netaptų iššūkiu fizine prasme“, – atskleidžia Monika.

Stiprybės jai tikrai prireiks, nes 2018-aisiais Monika savo gerbėjams ruošia net kelias staigmenas. Užsimena, kad pasirodys jos antrasis albumas, taip pat visoje Lietuvoje organizuojami jos akustiniai koncertai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Monikos Pundziūtės rankas papuošė dvi tatuiruotės: įamžino savo pirmąjį albumą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką