15min be reklamos
2017 01 05, 19:58

Kaune naują lietuvišką komediją „Be 5 min. vedę“ pirmieji išvydo kviestiniai svečiai

Žinomi aktoriai, kino kūrėjai ir muzikos pasaulio garsenybės ketvirtadienio vakarą rinkosi į kino teatrą Kaune, kur vyko naujos tautiečių komedijos „Be 5 min. vedę“ išankstinė premjera.
Linas ir Irma Adomaičiai, Džordana Butkutė, Rūta Lukoševičiūtė su vyru Mariumi Dauda
Linas ir Irma Adomaičiai, Džordana Butkutė, Rūta Lukoševičiūtė su vyru Mariumi Dauda / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Kuriozų kupiną komediją režisavęs pramogų pasaulyje gerbiamas muzikos prodiuseris Dalius Pletniovas su savo bendraminčių komanda nuo pat pradžių buvo išsikėlęs tikslą: nufilmuoti tokią juostą, kurioje nesikartotų iš filmo į filmą lakstantys ir dėl to gana vienodus personažus įkūnijantys aktoriai, kad jie neperspaustų ir atrodytų tikroviški, kad būtų spalvingas ir dėmesio vertas garso takelis, įtraukianti įvykių kaitos dinamika.

D.Pletniovas pasikvietė Kauno teatro žiedą: Saulių Čiučelį, Ridą Žirgulį, Remigijų Endriukaitį, Ramūną Šimukauską, Saulių Bagaliūną. Moterų vaidmenys atiteko muzikos scenos žvaigždėms: Karinai Krysko-Skambinei, Evelinai Sašenko, Aistei Tomkevičiūtei, Eglei Petrikaitei.

Humoristinius personažus puikiai sukūrė Artūras Orlauskas, Vidas Blekaitis. Jei iki šiol atrodė, kad tokio galiūno, kaip pastarasis, niekas nepajėgtų patiesti ant žemės, tai filmo scenarijus padiktavo būdą, kaip tai padaryti: viename epizodų masyviomis grandinėmis apsikarstęs mūras, kurį ir įkūnijo Vidas, visu garsu žlegtelės ant sukrypusio kaimo baro grindų.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Premjeros akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Vidas Blekaitis

Išankstinės premjeros vakarą visą kūrybinę grupę šiltai sveikino susirinkę šimtai svečių, tarp kurių buvo ir plačiapetis Vidas Blekaitis, juoko dėlei kilnojęs dvynes, dainininkė Džordana Butkutė, Ramūnas Difartas, Linas Adomaitis su žmona Irma, dainų kūrėja, TV laidų vedėja Rūta Lukoševičiūtė su vyru Mariumi, Kauno rokeriai „Rebelheart“, „Thundertale“ vokalistas Laurynas Baškys, grupė E.G.O., studentai iš Indijos, dalyvavę viename filmo epizodų, renginių organizatorė Jurga Klimaitė-Riebling su vyru Dirku, chorvedė Danguolė Beinarytė ir daugelis kitų.

Šis filmas yra nuotykių pilna kelionė, vykstanti tuo metu, kai pagrindiniam veikėjui (akt. S.Čiučelis) ant kulnų lipa jo paties vestuvės. Įtari nuotaka (akt. A.Tomkevičiūtė) desperatiškai siekia prigauti išrinktąjį nepatogioje situacijoje, bet viskas vyksta tokiu greitu tempu, kad jaunikio pėdos atšąla greičiau nei nuotaka suranda, iš kur gauti keturis naujus ratus ir jais pakeisti pavogtuosius.

Komiškos situacijos veja viena kitą, ir žiūrovas, prieš akimirką sekęs atvirą vyrišką pokalbį pakvaišėlio dėdės (akt. Artūras Orlauskas) kaimo sodyboje, netrukus persikelia į miško proskyną, kurioje tikrą veidą parodo dykaduoniaujantis pareigūnas (akt. R.Šimukauskas) ar uostamiesčio barą, kuriame be penkių minučių uošvis (akt. Ridas Žirgulis) lieja aštrią išpažintį savo senam bičiuliui.

Tuo metu jo senokai neglostyta žmona (akt. Daiva Lebeliūnaitė) visa galva pasinėrusi į vestuvių planavimą, deja, planuotoja tuo metu rūpinasi ne staltiesių parinkimu, o savo intymiu gyvenimu...

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Dalius Pletniovas, Artūras Orlauskas ir Daiva Lebeliūnaitė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Dalius Pletniovas, Artūras Orlauskas ir Daiva Lebeliūnaitė

Erotinis prieskonis tvyro ore visą filmą, labai taikliai primindamas, kad gali vaidinti kokį nori rimtuolį, o feromonai atlieka savo darbą. Todėl jei sutikai savo moterį naktį po obelimi, tai greičiausiai su ja sutiksi ir rytą ant ūkanoto kalno, net jei tuo metu varpas jau kvies į labai dramatiškai nusiteikusio kunigo (akt. Saulius Bagaliūnas) moderuojamas iškilmes.

Penktadienį „Cinamon“ kino teatre Kaune įvyks oficiali filmo „Be 5 min. vedę“ premjera, nuo sausio 7-osios filmas bus rodomas kitose Lietuvos miestų kino salėse. Be to, naująją komediją galės pamatyti ir užsienyje įsikūrusios lietuvių bendruomenės. Pavyzdžiui, Čikagoje susidomėjimas šiuo filmu toks didelis, kad jau užsakytas papildomas seansas.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Premjeros akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Premjeros akimirka

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką