-50% metinei prenumeratai. 15 dienos proga!
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Kirpėjas K.Gigevičius pagerino du Lietuvos rekordus: nuo haliucinacijų iš nuovargio iki euforijos

Kirpti, šukuoti ir kalbinti klientus 36 valandas ir 90 sekundžių, būti tiesioginio eterio centre – vesti laidą 38 valandas 24 minutes ir 18 sekundžių. Toks buvo žinomo kirpėjo Kevino Gigevičiaus (43 m.) savaitgalis, per kurį „Rekordų akademija“ užfiksavo du Lietuvos rekordus – ilgiausios plaukų kirpimo ir formavimo sesijos bei tiesioginės TV laidos.
Kirpėjas K.Gigevič pagerino du Lietuvos rekordus
Kirpėjas K.Gigevičius pagerino du Lietuvos rekordus / Organizatorių nuotr.
Temos: 1 Kevinas Gigevič

Savo šou „LIVE STUDIO 36:00:90” jis pradėjo ankstų šeštadienio, rugsėjo 16-osios, rytą, baigė sekmadienio vakarą. Į jo kėdę per tą laiką sėdo 36 žmonės iš meno, sporto pasaulio ir kitų sričių. Pirmoji šeštadienį 8 rytą buvo dainininkė Jūratė Miliauskaitė, ją keitė prodiuserė Indrė Zelbaitė-Celsiūnienė, „Hockey Punks“ akademijos įkūrėjas Mindaugas Kieras, aktorius Dovydas Laukys, turinio kūrėja Greta Meschino, fotografė Žaneta Paunksnė, sporto fotografas Vytautas Dranginis, vyno ir vandens someljė, restoranų konsultantė Urtė Mikelevičiūtė ir kiti.

Organizatorių nuotr./ Kevinas Gigevičius pagerino du Lietuvos rekordus
Organizatorių nuotr./ Kevinas Gigevičius pagerino du Lietuvos rekordus

„Draugai rašė, kad šis savaitgalis – rekordų, nes pagerinti sau priklausiusį paros bėgimo pasaulio rekordą bandė ir ultrabėgikas Aleksandras Sorokinas. Labai nuliūdau išgirdęs, kad dėl sveikatos jam tai nepavyko. „Likai vienas, viskas ant tavo pečių“, – drąsino mane aplankę „Rekordų akademijos“ atstovai. Tada kirpau jau 31-ą valandą, jie sakė, kad rekordas pasiektas, galiu sustoti, bet norėjau tęsti ilgiau, kad kitam, kuris norės pagerinti mano pasiekimą, reikėtų gerokai pasistengti“, – šypsojosi ne tik jėgas, bet ir balsą per savaitgalį praradęs K.Gigevičius.

Organizatorių nuotr./ Kevinas Gigevič pagerino du Lietuvos rekordus
Organizatorių nuotr./ Kevinas Gigevič pagerino du Lietuvos rekordus

Labai sunku buvo jau 16–17 kirpimo valandą – ėmė pasiutusiai lenkti miegas. Po to prasidėjo keisti regėjimai. Pirmiausia šalia jo „atsirado“ pakylos. Vieną jų bandė paspirti, į kitą – pasiremti, bet koja pakibo ore. Šeštadienio vakarą staiga ėmė tinti koja, teko skambinti gydytojai, kuri, išklausiusi pojūčių, patarė, kokį tepalą naudoti. Tinimas liovėsi. Sekmadienio rytą ėmė atrodyti, kad patalpoje atsirado rūsys, o jame vaikšto žmonės.

„Kuo toliau, tuo dažniau pagaudavau save, kad rankos žino, kaip kirpti, šukuoti, bet smegenys nebeveikia. Vieną akimirką kalbu su žmogumi rišliai ir gražiai, kitą – beveik išsijungiu... Na o pabaiga išvis atrodė kosmosas. Dar ir dabar nesuvokiu, ką padariau. Mintims susikratyti reikės keleto dienų. Žinau tik, kad savimi labai didžiuojuosi“, – prisipažįsta Kevinas.

Organizatorių nuotr./ Kevinas Gigevič pagerino du Lietuvos rekordus
Organizatorių nuotr./ Kevinas Gigevič pagerino du Lietuvos rekordus

Per pusantros paros jie turėjo 5 pertraukas po 25 minutes, vieną – 15 minučių. Viso per daugiau nei 36 valandas poilsio laikas buvo 2 val. ir 20 min. Tos trumpos pauzės buvo skirtos užkąsti ir pailsėti. Pirmą Lietuvos rekordą – kirpimo esant didžiausiame aukštyje – K.Gigevičius įregistravo prieš kelerius metus. Antrą – 24 valandų ilgiausio darbo – kirpdamas, šukuodamas ir kalbindamas klientus jis pasiekė 2023-iųjų pradžioje.

„Pastarasis maratonas buvo generalinė repeticija prieš bandant siekti Guinnesso pasaulio rekordo. Jo imsiuosi, kai tik baigsiu susirašinėti su šia organizacija ir tvarkyti formalumus“, – naujiems iššūkiams ruošiasi plaukų stilistas.

Fotogalerija:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius