Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 04, 18:44

L.Anušauskienė stojo ginti dėl atostogų užsipulto vyro: „Kartą jį vežė į Santaras“

Žinia, kad esant įtemptai situacijai tiek užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis, tiek krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas išeina atostogų, sulaukė didelio atgarsio – pasipylė kritika. Į pastarąją sureagavo vieno iš šių ministrų žmona.
Arvydas Anušauskas su žmona Lina
Arvydas Anušauskas su žmona Lina / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Krašto apsaugos ministro Arvydo Anušausko atostogos šiemet prasidės rugpjūčio 1 dieną ir tęsis tris savaites.

Tuo metu užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis savo atostogas išskaidė – atostogaus liepos 1-5 d., 11 d. ir 22-28 d.

Po žinios apie ministrų atostogas visuomenėje kilo pasipiktinimas. Kai kurie svarsto, kad dabartinis metas tam netinkamas, mat geopolitinė situacija – itin įtempta.

Štai politologas Virgis Valentinavičius „Žinių radijo“ laidoje G.Landsbergio atostogas pavadino skandalu: „Kai vyksta tokios stumdynės dėl Kaliningrado tranzito, neįsivaizduoju, kaip galima sugalvoti išeiti atostogų.“

Kritika skriejo ne tik G.Landsbergiui, bet ir A.Anušauskui. Tad pastarojo žmona Lina Anušauskienė nusprendė nebetylėti ir apginti sutuoktinį – griežtai pasisakė socialiniuose tinkluose.

„Iš didelio rašto išeita iš krašto. O Jūs manote, kad Anušauskas gali varyt visą kadenciją be atostogų, be atsikvėpimo, be poilsio? Nežinojote, kad žmogaus produktyvumas smunka, kai jis nepailsi, reguliariai neišsimiega. Aš tai aš, bet jis neatostogavo nė vienos dienos...

Po vienos užsienio komandiruotės jį vežė tiesiai į Santaras, nes žmogus buvo jau visai išsekęs. Tuo metu nedarėme viešųjų ryšių šou ir apie tai nesidalinome, nes karo Ukrainoje akivaizdoje tai nebuvo svarbu.

Jei dar Arvydas neatliktų savo pareigų, tuomet gal ir būtų galima priekaištauti, bet jis atiduoda visą save ir net dar daugiau. Nematau nieko blogo tose atostogose, juk bet kada jis gali būti atšauktas. Kai nebežinai prie ko prikibti, tai kabiniesi prie niekų...“, – savo požiūriu feisbuke dalijosi L.Anušauskienė.

Primename, kad praeitais metais dėl nelegalios migracijos ir šalyje tuo metu įvestos ekstremalios situacijos A.Anušauskas savo planuotas atostogas, kurios turėjo tęstis tris savaites, atšaukė. Pernai vasarą neatostogavo ir G.Landsbergis, tuomet poilsį atidėjęs rudeniui.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką