Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Laukiant filmo „Nematoma“ premjeros: ar talentas be graudžios istorijos – nieko vertas?

Anonsuodami rugsėjo 20-ąją įvyksiančią filmo „Nematoma“ premjerą, filmo kūrėjai pristatė vaizdo klipą, kuriame klausia – „Ar talentas be graudžios istorijos – nieko vertas?“. Vaizdo klipe imituojama talentų atranka, į kurią atėjo nieko nenutuokiantys dalyviai, siekę pademonstruoti savo gebėjimus.
Dominykas Kubilius, Akvilė Kavaliauskaitė, Juozas Liesis
Dominykas Kubilius, Akvilė Kavaliauskaitė, Juozas Liesis / Stop kadras

Fiktyvios komisijos nariai, televizijos ir realybės šou prodiuseris Dominykas Kubilius, žurnalistė ir LRT laidos „Emigrantai“ vedėja Akvilė Kavaliauskaitė bei buvęs kultinės grupės „Bavarija“ narys, laidų vedėjas ir šoumenas Juozas Liesis pasirodžiusiems dalyviams netrukus ėmė uždavinėti provokuojančius klausimus.

Komisijos nariai tikino, kad gyvename amžiuje, kuomet vien unikalių gebėjimų nebeužtenka ir dalyvių klausė – ar dėl populiarumo jie pasiryžtų pakeisti savo gyvenimo istoriją? Apsimesti našlaičiu? Metus vaidinti aklą? Pasakoti graudžią gyvenimo istoriją?

Vardan populiarumo viskam pasiryžę dalyviai jau netrukus ėmė tobulinti savo gyvenimo istorijas, pasakodami apie aklumą, vienatvę ar fizinę negalią, jų nuomone, turinčius pakloti jiems populiarumo pamatus.

Talentų atrankos vaizdo klipas:

VIDEO: "Nematoma" talentų atranka: ar talentas be graudžios istorijos – nieko vertas?

Filmo plakatą ir talentų atrankos vaizdo klipą kūrusios agentūros McCann kūrybos vadovas Mantas Velykis pasakoja, kad visos filmo reklaminės kampanijos priemonės kalba apie tai, kas iš pirmo žvilgsnio nematoma arba nėra parodoma.

„Įprasta kino žiūrovus vilioti į filmus anonsais, tačiau mes nusprendėme sukurti dar vieną klipą, kuris tarsi pratęsia filme matomą istoriją ir parodo, ko nematome už talentų atrankų durų. Kuriant šį trumpą pasakojimą, norėjosi pamatyti, ar filmas turi bent kažką bendro su realiu gyvenimu. Paaiškėjo, kad gyvenimas gali būti net dar labiau šokiruojantis nei filme vyksianti istorija“, – tikina jis ir priduria, jog nematomų pusių žiūrovai turėtų ieškoti ir kitose reklamos priemonėse, kurios miestuose pasirodys jau netrukus.

Rugsėjo 20-ąją Lietuvoje startuosianti drama „Nematoma“ žiūrovams pristato Karpatuose dienas leidžiantį Joną (akt. Dainius Kazlauskas), slegiamą rutinos, praeities šešėlių ir amžiaus krizės. Vyras gali užsimiršti tik šokdamas, o vis labiau slegianti emocinė duobė paskatina jį imtis desperatiškų veiksmų, kad pakeistų situaciją. Sanatorijos šokiuose pastebėtas prodiuserių, Jonas kviečiamas dalyvauti TV šokių projekte Lietuvoje. Drauge su porininke, šokėja Saule (akt. Paulina Taujanskaitė) jiedu netrunka tapti daugiausiai dėmesio sulaukiančia televizijos projekto pora. Bet netrukus iš kalėjimo paleidžiamas senas Jono priešas – Vytas (akt. Darius Bagdžiūnas). Draskomas prieštaringų jausmų, buvęs kalinys sprendžia dilemą – visuomenei įrodyti savo tiesą, ar imtis keršto Jonui?

Filmo „Nematoma“ plakatas
Filmo „Nematoma“ plakatas

Drauge su filosofu Kristupu Saboliumi antrąsyk rašęs filmo scenarijų, režisierius tikina, jog neo-noir estetikos „Nematoma“ prabyla apie įvairias aklumo formas šiandienos pasaulyje, kuris tarsi iškelia reikalavimą viską pamatyti ir visada būti matomu, o filmo istorijoje persipina nusikaltimo ir tiesos regimybės temos.

Drauge su Latvijos, Ukrainos ir Ispanijos kino kūrėjais kurto filmo šokio kompozicijas kūrė Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro baleto trupės solistas, Auksiniu scenos kryžiumi apdovanotas choreografas Martynas Rimeikis, o kostiumus – garsi dizainerė Sandra Straukaitė. Filmą prodiusavo ir pagamino „Magic Films“.

Filmo anonsas:

VIDEO: NEMATOMA treileris (cenzūruotas), rež. Ignas Jonynas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius