Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Lietuviškas filmas „Tobulas pasimatymas“ – piratų taikinyje: kūrėjai kreipėsi į policiją

Sausio 3 dieną kino teatrus pasiekusi lietuviška romantinė komedija „Tobulas pasimatymas“ netruko patraukti interneto piratų dėmesį.
Lietuviškas filmas „Tobulas pasimatymas“ – piratų taikinyje: kūrėjai kreipėsi į policiją
Lietuviškas filmas „Tobulas pasimatymas“ – piratų taikinyje: kūrėjai kreipėsi į policiją / Viganto Ovadnevo ir filmo atstovų nuotr.

Ne paslaptis, kad interneto platybėse gausu nelegalių viso pasaulio filmų kopijų. Nusikaltėlių taikiniu tampa ir populiariausi lietuviški filmai. Šį kartą į piratų akiratį papuolė nauja lietuviška romantinė komedija su Jurgita Jurkute-Širvaite ir Leonardu Pobedonoscevu. Netikėta tai, kad filmą „Tobulas pasimatymas“ nelegaliai platinti siekta jau premjerinį savaitgalį, rašoma pranešime spaudai.

„Sėkmingi filmai, kaip taisyklė, tampa nelegaliai turinį vagiančių nusikaltėlių taikiniu. Matyt, natūralu – tai įdomus, naujas turinys. Filmas dar neprieinamas jokiose platformose, tik kino teatruose. Deja, į uždarą feisbuko grupę jį tiesiogiai transliavo telefonu“, – detales atskleidė komedijos prodiuseris Laurynas Šeškus.

Filmo atstovų nuotr./Filmas „Tobulas pasimatymas“ patraukė piratų dėmesį
Filmo atstovų nuotr./Filmas „Tobulas pasimatymas“ patraukė piratų dėmesį

Nelegalią nekokybišką kopiją mėginusį pagaminti asmenį protino ir komentatoriai: „Rizikuoji, pacanas.“ Tiesa, atsirado ir jį palaikančių asmenų, raginančių nenutraukti transliacijos.

Filmo atstovų nuotr./Filmas „Tobulas pasimatymas“ patraukė piratų dėmesį
Filmo atstovų nuotr./Filmas „Tobulas pasimatymas“ patraukė piratų dėmesį

„Piratas buvo atrastas greitai, kino salės yra specialiai stebimos siekiant užkirsti kelią nusikaltimams. Šio asmens duomenis bei transliacijos įrodymą iš karto perdavėme Lietuvos policijai.

Pasitikime pareigūnų darbu ir norime dar kartą priminti, kad netoleruosime turinio vagysčių. Kiekvienas nelegaliai retransliuojantis ar filmą į internetą keliantis atvejis bus iš karto perduotas atsakingoms institucijoms. Tikime, kad Lietuvoje sąmoningų žiūrovų, suprantančių, kad filmo vagystė yra nusikaltimas – dauguma. Dėl žiūrovų bei visų industrijos profesionalų sieksime, kad kiekviena vagystė sulauktų įstatymais nustatytos bausmės“, – sakė L.Šeškus.

Filmo anonsas:

VIDEO: TOBULAS PASIMATYMAS | Trailer | 2020.01.03

„Tobulas pasimatymas“ – lietuviška romantinė komedija apie pradinių klasių mokytoją Liną (akt. Jurgita Jurkutė), kuri svajoja sutikti savo gyvenimo meilę ir pasiryžta nueiti į aklą pasimatymą. Kai jos pora nepasirodo, prie staliuko prisėdęs populiarios TV laidos vedėjas Tomas (akt. Leonardas Pobedonosvecas) įžūliomis pastabomis galutinai sugadina ir taip nevykusį vakarą. Negana to, vėliau jis išsityčioja iš naivuolės savo laidoje, o galiausiai įžeistai vienišei pateikia pasiūlymą, kurio atsisakyti neįmanoma.

Ar pavyks tokiems skirtingiems žmonėms dirbti kartu? Ar įmanoma rasti meilę internetinių pasimatymų labirintuose? Kiek varlių reikės pabučiuoti Linai, kad surastų princą ant balto žirgo? Ar pirmasis pasimatymas gali būti tobulas? „Tobulas pasimatymas“ – romantinė komedija, pilna gyvenimiškų nesusipratimų, nuoširdžių jausmų, netikėtų šeimyninių dramų ir, žinoma, viską nugalinčios meilės. Kinuose – nuo 2020 m. sausio 3 d.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Reklama
Šri Lanka – geriausia pirmoji pažintis su Azija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką