15min be reklamos
2015 01 06, 19:05

Lietuvos atstovė „Mis Visatos“ konkurse Patricija Belousova jau įsikūrė Majamyje

Tituluota Lietuvos gražuolė Patricija Belousova (19), pirmadienio rytą išskridusi į Majamį, ten jau įsikūrė prabangiuose apartamentuose ir dalijasi pirmaisiais įspūdžiais. Mergina su kitų šalių atstovėmis ruošiasi grožio konkursui „Mis Visata“ (angl.„Miss Universe“).
Patricija Belousova (kairėje)
Patricija Belousova (kairėje) / Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr./Patricija Belousova
Asmeninio albumo nuotr./Patricija Belousova

Profesionali šokėja, konkurso „Mis Lietuva 2014“ pirmoji vicemis Patricija Belousova Majamyje pažindinasi su kitomis dalyvėmis ir dalyvauja pirmosiose fotosesijose.

„Skridau iš Vilniaus, mane iki pat vartų lydėjo mano brolis, jis skrido į Kopenhagą, kur studijuoja, todėl tarp mūsų skrydžių buvo tik penkių minučių skirtumas. Prie vartų buvo dar viena staigmena: sutikau Editos Daniūtės partnerį ir savo trenerį, su kuriuo kartu skridome iki Frankfurto. Iš ten iki Majamio skridau kartu su Mis Kroatija ir Mis Slovėnija: kadangi skrydis buvo ilgas, spėjome ne tik susipažinti, bet ir susibendrauti“, – Žmonės.lt apie pirmuosius savo įspūdžius pasakojo P.Belousova.

Nuskridus į Majamį prie merginų grupelės prisijungė ir Mis Turkija: visos kartu nuvyko į prabangų „Trump National Doral“ viešbutį, kuris, anot pašnekovės, „visas spindi grožiu bei prabanga“.

Jame mūsų šalies atstovė buvo apgyvendinta kartu su Mis Lenkija, dėl ko labai apsidžiaugė. „Džiugu, nes moku lenkų kalbą. Šalia mūsų gyvena Mis Kazachstanas ir Mis Rusija, visos turime taip vadinamą mamytę – moterį, kuri mums padės įvairiais klausimais“, – sakė P.Belousova.

Asmeninio albumo nuotr./Patricija Belousova
Asmeninio albumo nuotr./Patricija Belousova

Nors viskas dar tik prieš akis, nes konkursas vyks sausio pabaigoje, jau dabar Patricija džiaugiasi pirmaisiais potyriais ir naujomis pažintimis.

„Įspūdžiai puikūs, nors ir jaučiu nuovargį. Šiandien laukia rimta fotosesija, pasipuošiau Karinos Jeremian-Daniškevičės sukurta suknele. Apskirtai jų turiu nemažai ir išskirtinių, už tai esu dėkinga man padėjusiems“, – sakė P.Belausova.

Į Majamį ji nusivežė Liutauro Salasevičiaus, Eglės Modzeliauskienės, Lauros Dailidėnienės, Karinos Jeremian-Daniškevičės, Simonos Brazdžionytės, Oksanos Bražiūnienės ir Evos Baliul suknelių bei papuošalų.

„Suknelių susirinko apie septyniasdešimt, bet visų nepavyko atsivežti – netilpo į lagaminus“, – šyptelėjo pašnekovė.

Asmeninio albumo nuotr./Patricija Belousova
Asmeninio albumo nuotr./Patricija Belousova

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką