Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

„Lilas ir Innomine“ Kaune pirmąkart gyvai pristatė olimpinės rinktinės himną: žiūrėkite video

Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių startas – šventė viso pasaulio sporto mylėtojams. Ir nors atidarymą skelbianti olimpinė ugnis Brazilijoje įžiebiama 2 val. nakties Lietuvos laiku, mūsų šalyje jau tvyro šventinės nuotaikos.

Kauno Rotušės aikštėje po atviru dangumi atidarytas „LTeam“ olimpinis miestelis, čia jau nuo 20 val. susirinkusieji galėjo klausytis gyvos muzikos koncertų ir stebėti specialius šokių pasirodymus.

Vokalistė Kotryna Janutaitė su džiazo muzikantų grupe atliko lietuviškos estrados kūrinių programą, čia susirinkusius linksmino 25 metų sukaktį švenčiantis Kauno bigbendas, „Wat U Ga“ šokėjų pasirodymas.

Tačiau bene didžiausiu renginio akcentu tapo vieno populiariausių Lietuvos hiphopo kolektyvų „Lilas ir Innomine“ dainos premjera. Reperiai miniai susirinkusiųjų pristatė Lietuvos olimpinės rinktinės himną „Tu privalai skambėt“.

VIDEO: „Lilas ir Innomine“ Kaune pirmą karta viešai atliko „Lteam“ himną

„Olimpinės žaidynės ar kitos svarbios varžybos yra bet kurio sportininko siekiamybė. Tačiau ji yra tik viršūnė, kurią visi mato“, – dar anksčiau pasakojo dainos žodžių autorius Lilas.

Pasak jos, kūrinys „Tu privalai skambėt“ – ne apie tą momentą, kai sportininkas yra aikštelėje, treke ar ringe, tai daina apie kelią į viršūnę, išgyvenimus, kovą su savimi, vidinius pralaimėjimus ir, žinoma, pergales.

Ir nors parašyti dainą apie sportą duetas svajojo jau prieš ketverius metus, sukurti himnu tapusį kūrinį prireikė laiko.

Dainą „Tu privalai skambėt“ grupė pradėjome rašyti šių metų pradžioje, prie jos atsiradimo prisidėjo daugiau nei 40 žmonių. Tarp jų – ir grupės nariai Asaf Yehuda, Evgenya Redko, klavišistas Artūras Daunys, styginių grupė ir draugų būrys, padėjęs įrašyti skanduotę.

„Lilas ir Innomine“ kūrinys sužavėjo ir „LTeam“ narius. Pasak Lietuvos olimpinio fondo direktoriaus Vitalijaus Vasiliausko, vieno iš „LTeam“ ženklo gimimo iniciatorių, „Tu privalai skambėt“ itin tiksliai pasakoja apie tai, ką sportininkai patiria, siekdami aukštų tikslų.

„Neabejoju, kad ši daina įkvėps visus – tiek Rio de Žaneire besivaržančius narius, tiek ir visus sirgalius“, – sakė jis.

Penktadienio naktį Kaune pristatytas himnas oficialiai nuskambės ir Vilniuje, jį reperiai sekmadienį atliks ir „Siemens“ arenoje.

VIDEO: Lilas ir Innomine - Tu Privalai Skambėt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius