2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

M.Stonkus – apie vizitus priklausomybės ligų centre ir meilę G.Glemžaitei: atsakė, kada vestuvės

Aktorius, humoristas bei renginių vedėjas Mantas Stonkus prabilo apie vieną sunkiausių savo gyvenimo etapų. Prieš kelerius metus ištikus krizei, žinomam vyrui teko apsilankyti priklausomybės ligų centre. Mantas taip pat atvirauja ir apie savo santykius su aktore Gelmine Glemžaite ir atskleidžia, kada turėtų įvykti jų vestuvės.
Mantas Stonkus
Mantas Stonkus / Pauliaus Peleckio nuotr., asmeninio arhyvo nuotr.,

Lankydamasis "Delfi TV" laidoje „Nepatogūs klausimai“ M.Stonkus atsakė į gerbėjų rūpimus klausimus. Aktorius prakalbo ir apie priklausomybę nuo alkoholio, prisiminė prieš kelerius metus nuskambėjusį skandalą, kai buvo sugautas prie automobilio vairo neblaivus.

„Grįžau namo ir viskas buvo išėję į viešumą. Viskas aišku... Mano pirmas uždavinys buvo ir klausimas – kas man yra? Aš į šitą klausimą pats niekada nebūčiau galėjęs atsakyti, tam buvo specialistai, kurie dirba kaip autoservise. Gali automobilį vežti į garažiuką, bet geriau varyti į autorinį servisą. Tai aš nusprendžiau, kas man yra, ir aš nuėjau į priklausomybių centrą“, – "Delfi TV" laidoje „Nepatogūs klausimai“ atviravo aktorius.

Jis prisiminė ir pirmąjį kartą ten nuvykus. Tuomet kankino gėda bei baimė būti atpažintam.

Organizatorių nuotr./Mantas Stonkus – Stonkidzé
Organizatorių nuotr./Mantas Stonkus – Stonkidzé

„Užsidėjau kaukę, kepurę, kapišoną, kad niekas nepamatytų, jog eina žvaigždė, nes kaip atrodys... Buvo labai nejauku, gėda, kad aš ten einu. Galvojau, kad aš ne toks, aš geresnis už kitus, nes ten buvo žmonės, kurie atėjo pasiimti išduodamo metadono, sėdi visokie... Bet aš pirmą kartą nuėjęs pasislėpęs pamačiau ir supratau, kokie ten žmonės dirba, kokios specialistės. Mes pasišnekėjom ir kiekvieną kartą grįžus pamatydavau, kad nėra ten tik blogasis vaizdelis. Ateina politikai, verslininkai, tėčiai, mamos, sesės, broliai. Ateina su tokiom problemom, apie kurias niekas nežino, kurias slepia ir ten eina aiškintis, kas tu esi“, – laidoje „Nepatogūs klausimai“ atskleidė M.Stonkus.

Mantas Stonkus
Mantas Stonkus

Kaip Delfi TV laidoje teigė aktorius, visas praeitas kursas priklausomybės ligų centre jam padarė didelę įtaką. O paskutinę apsilankymo dieną Manto būsena kardinaliai skyrėsi nuo to, kaip jis jautėsi tik čia atvykęs.

„Paskutinę dieną ėjau be kaukės, prasisegęs trumpą striukę, kad visi matytų, kad tai aš. Įėjus, prisimenu, pasakiau „laba diena“, sutikau pažįstamą, kuris išsigando, bet manęs nebegąsdino. Mane ten metaforiškai prapjovė, išvertė visus grobus ir išdėjo ant stalo. Visus šūdus, kurie buvo manyje. Ir sako, „va, čia esi tu, žiūrėk, o koks bjaurus, o, koks gražus“. Galvoji, „o kaip gerai, lengva, kad iš manęs išėmė šitą visą šūdą“, bet tada pamatai, kad tai tu ir su tokiu turi gyventi. Šitą šūdą sugriebė atgal ir sukišo į vidų, užsiuvo.

Dabar jau gyveni, žinai, kas pas tave viduje yra, kodėl tau buvo taip sunku, kodėl gerdavai, kodėl taip reaguodavai. Tiesiog susipažįsti su savimi, tau padeda, padaro ekskursiją po tave patį, kad susipažintum su savimi, – apie savianalizę kalbėjo M.Stonkus. – Aš susipažinau su savim ir pamačiau, kiek turiu turto – Gelminę, vaikučius, tėvus, draugus, karjerą. Ar aš noriu tai prarasti? Nu ne. Bet ar noriu išsaugoti? Taip. Aš noriu pasirodyti ir, kad pas mane ateitų žmonės? Taip. Nu tai viskas, turi daryti sau gera. Čia nėra formulės, kiekvienam individualiai.“

Pasak Manto, atsisakius alkoholio požiūris į gyvenimą smarkiai pasikeitė.

„Pasikeitė reakcija į problemas, iššūkius, nereikšmingus dalykus. Nebesureikšmini nieko. Yra ligos, kažkokios nelaimės, kas yra normalu. Bet tie paprasti dalykai, kaip elektroninio pašto laiškai, kur kažkas liko nepatenkintas, kažkas patenkintas, kažkas apie tave rašo blogai, visa tai yra apie nieką“, – laidoje „Nepatogūs klausimai“ teigė humoristas.

Žinomas vyras dar praėjusių metų pradžioje susižadėjo su aktore Gelmine Glemžaite. Kaip teigė M.Stonkus, jam sunkiais etapais mylimosios palaikymas labai padėjo. Mantas taip pat atskleidė, kad su Gelmine svarsto susituokti ateinantį rudenį.

Teodoro Biliūno / BNS nuotr./Gelminė Glemžaitė, Mantas Stonkus
Teodoro Biliūno / BNS nuotr./Gelminė Glemžaitė, Mantas Stonkus

„Jei ne Gelminė, jos palaikymas, pabuvimas, nežinau, kas būtų, nes galėjo ji apsisukti ir sakyti: „P**ol tu. Nenoriu su tokiu nei būti, nei nieko daryti.“ Man po to ir atėjo suvokimas, kad šalia savęs turiu nuostabiausią žmogų ir, kad man daugiau nieko nebereikia. Nei geriau, nei blogiau, nieko nereikia. Tada praėjo mėnesis, išvažiavome į Maldyvus, aš jai pasipiršau ir viskas man buvo aišku.

Dabar dėliojamės dėl vestuvių, tai gal galvojame šį rudenį. Pažiūrėsime, kiek pinigų liks po namo įsirengimo...Bet dar nesurandame ir koncepto. Ar daryti, kaip „Palangos SPA klientai“ daro, nes mes, varguoliai, dirbame, nepatempiame tokių išlaidų. Bet labai norėtume, tik nepajėgiame, neįkandame. O kas mus aptarnaus? Nesurandame koncepto, dvejojame. Kai išsigryninsime, pasidarysime“, – Delfi TV laidoje juokėsi M. Stonkus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką