2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Mantas Stonkus atskleidė savo naujagimės vardą

Aktoriai Mantas ir Indrė Stonkai liepos 27-ąją sulaukę šeimos pagausėjimo pagaliau atskleidė savo dukros vardą.
Mantas Stonkus ir Indrė Augustaitytė
Mantas Stonkus ir Indrė Augustaitytė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Temos: 1 Mantas Stonkus

Trečiadienio rytą savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje Mantas juokais tikino, kad kūdikis prakalbo ir pats pasakė, kokiu vardu jis nori būti šaukiamas. „Kelias dienas mūsų namuose gyvena vaikas. Su Indre Augustaityte-Stonkuviene klausėm jos vardo, bet tik šiandien ji prisistatė – Cecilija Stonkutė“, – šmaikščiai rašė aktorius.

Pasirodo, tokį vardą Mantas ir Indrė pasirinko ne atsitiktinai, o pagerbiant Indrės mamą, močiutę ir prosenelę, kurių vardai taip pat Cecilija.

„Mes buvome sugalvoję kelis vardo variantus. Žinoma, jie visi buvo kilę iš mano arba ir iš Indrės šeimos. Sužinoję, kad turėsime mergaitę, šį vardą parinkome veik spontaniškai. Ir jis automatiškai prilipo.  Tai labai graži tradicija, o mums ypatingai svarbus dalykas yra šeima, tad ir palikome tokį savotišką paveldą“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Mantas.

Aktorius pridūrė, kad jei ateityje susilauks sūnaus – vardas jam taip pat sugalvotas. „Jei kada susilauksime berniuko, būtinai pasidalinsiu jam sugalvoto vardo istorija“, – linksmai atkirto Mantas.

Vardo Cecilija reikšmė

Tai moteriškas vardas, kilęs iš romėnų ir lotynų kalbų vardo Caecilia, kuris reiškia „aklas“. Tokį vardą turinčios mergaitės malonios, komunikabilios, žvitraus proto, visuomet pasitempusios ir visada stengiasi išlikti savimi bet kokioje draugijoje. Jos patraukia žmonių dėmesį. Draugiškos bendravimo manieros paverčia jų namus susibūrimo vietomis. Jos turi daugybę interesų ir niekada nesistengia kontroliuoti vyro ar tikrinti, kaip jis praleidžia laisvą laiką. Pasitikėjimas – vienas jos bruožų. Cecilijos turi nuostabią intuiciją ir pranašavimų dovaną. Jų vienintelis turtas – ne pinigai ir ne materialinės vertybės, o liepsninga širdis ir nuostabiai gera siela.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką