2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Mantas Stonkus – naujame amplua: tokios žvaigždės Lietuva dar nematė

Pareiškimas, kad tokios žvaigždės Lietuva dar nematė, visiškai nenustebintų greitai pasirodysiančio filmo, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka komikas Mantas Stonkus, veikėjų. Vasario pradžioje kino teatrus pasieksiančios komedijos „Aš Žvaigždė“ herojui, švelniai tariant, tikrai netrūksta pasitikėjimo savimi.
Monika Pundziūtė-Monique ir Mantas Stonkus komedijos „Aš Žvaigždė“ filmavime
Monika Pundziūtė-Monique ir Mantas Stonkus komedijos „Aš Žvaigždė“ filmavime / Ievos Jūros Jūraitės nuotr.

Gerbėjų dievinamo dueto „viena antroji“, reperis Mantas, netikėtai nusprendžia pradėti solinę karjerą. Tai – žiūrovų pamėgtų komedijų „Trys milijonai eurų“ ir „Klasės susitikimas. Berniukai grįžta“ kūrėjų naujojo filmo „Aš Žvaigždė“ istorijos pradžia.

Kūrybinė komanda dalinasi pirmąja komedijos ištrauka ir kviečia susipažinti su, kaip jam pačiam atrodo, būsimuoju Lietuvos muzikinės scenos karaliumi.

Mantui vos pradėjus kopti į muzikines aukštumas, pasirodo, kad kelias į šlovę nėra toks lengvas, koks galėjo atrodyti į ateitį žvelgiant pro rožinius akinius. Bet juk jis ne šiaip sau atlikėjas, jis – žvaigždė, o žvaigždėms iššūkiai – tik laipteliai, pakeliui į muzikos olimpą.

VIDEO: Mantas Stonkus – filme „Aš žvaigždė“ ėmėsi pagrindinio vaidmens (anonsas)

Per absurdiškas nesėkmes pripažinimo siekiančio ir savimi beprotiškai pasitikinčio reperio vaidmenį atlikęs Mantas Stonkus tikino nesistengęs įkūnyti ar pašiepti konkretaus atlikėjo, bet neslėpė, kad ieškodamas įkvėpimo personažui, rėmėsi žinomais pavyzdžiais.

Ievos Jūros Jūraitės nuotr./Rimantė Valiukaitė komedijos „Aš Žvaigždė“ filmavime
Ievos Jūros Jūraitės nuotr./Rimantė Valiukaitė komedijos „Aš Žvaigždė“ filmavime

„Manau, kad žiūrovai tikrai pastebės tam tikrų panašumų į vieną ar kitą atlikėją, gal net Lietuvos, – šypsojosi M. Stonkus. - Ruošiantis filmavimui teko peržiūrėti daug klipų. Ir ne vien repo. Bet tai nėra kažkurio konkretaus atlikėjo parodija ar gyvenimo istorija.“

Manto gerbėjai rudenį jau pastebėjo ir aktoriaus išvaizdos pasikeitimą, aktorius persidažė plaukus. Toks įvaizdis buvo pasitelktas būtent naujojo personažo kūrimui, kurio vardas beje taip pat yra Mantas.

Roberto Kuliūno režisuotame filme be žinomo Lietuvos komiko svarbiausius personažus įkūnijo dainininkė Monika Pundziūtė-Monique, aktoriai Rimantė Valiukaitė ir Marius Čižauskas.

Pamatyti, su kokiomis Lietuvos muzikos scenos intrigomis ir sunkumais siekiant šlovės susiduria Mantas žiūrovai galės jau netrukus. „Aš Žvaigždė“ Lietuvos kino teatruose pasirodys jau mažiau nei po mėnesio – vasario 2 d.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką