15min be reklamos
2022 10 26, 14:54

Mantas Stonkus pasakė, kada planuoja vestuves su sužadėtine Gelmine Glemžaite

Dar vasario mėnesį susižadėjęs su savo mylimąja Gelmine Glemžaite, aktorius Mantas Stonkus atskleidė, kada jiedu planuoja savo didžiąją šventę.
Mantas Stonkus ir Gelminė Glemžaitė
Mantas Stonkus ir Gelminė Glemžaitė / Lauryno Trimonio ir Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

„Vestuvės bus iškart, kai Ukraina nugalės ruskius, o mes įsirengsime namą“, – atskleidė aktorius.

Laidoje „Šeškinės 20“ Mantas Stonkus negailėjo gražių žodžių savo sužadėtinei Gelminei Glemžaitei.

„Kai piršausi Gelminei, ji to tikrai nesitikėjo. Aš atsiklaupiau, išsitraukiau tą žiedelį, ji žiūri į mane. Paklausiau, ar būsi mano žmona, o ji tyli! Ji tyli! Man iš tikrųjų nerimas prasidėjo. Sakau, sakyk kažką. Pasipiršti sugalvojau spontaniškai, nors žiedą jau turėjau nupirkęs anksčiau. Žinoma, visi tie mano padurniavimai man padėjo apsispręsti, kad tikrai noriu būti su tuo žmogumi. Ji buvo šalia ir prieš tai, ir po to. Esu jai labai dėkingas už viską“, – prisiminimais dalinosi M.Stonkus.

Pauliaus Peleckio / BNS nuotr./Gelminė Glemžaitė, Mantas Stonkus
Pauliaus Peleckio / BNS nuotr./Gelminė Glemžaitė, Mantas Stonkus

Saviironijos nevengiantis Mantas prabilo apie savo baimes bei prisiminė įvykį, kuris galėjo kardinaliai pakeisti jo gyvenimą.

„Yra savęs gydymas. Baimę gali nugalėti su ja susidurdamas. Pavyzdžiui, bijai aukščio – šoki su parašiutu, bijai būti po vandeniu – nerk po juo, skauda kažkur – badyk tą vietą tol, kol nebeskaudės. Dabar puikiai žinau, kaip vienas kvailas poelgis galėtų pakeisti gyvenimą. Dabar esu laimingas būdamas ant scenos, nes prieš metus buvo neaišku, ar išvis dar joje kada nors stovėsiu, ar mane kas nors kur nors pakvies. Man pasikeitė požiūris į viską. Todėl dabar jei man paskambina nepažįstamas numeris aš sakau ne alio, aš sakau – galiu“, – pasakojo Mantas.

Laidoje M.Stonkaus laukė ne tik įdomūs pokalbiai su vedėjais, bet ir įvairūs baimės kupini gąsdinimai bei trikdžiai, kurie ne kartą išmušė aktorių iš vėžių. Vienas jų – policijos pareigūnas su alkotesteriu, į kurį Mantas pūsti griežtai atsisakė.

„Vežk mane į ligoninę iškart, aš nepūsiu. Paskambink mano advokatui, aš jau prisipūčiau“, – juokavo aktorius.

Mantas Stonkus ir dar negirdėti jo gyvenimo faktai – laidoje „Šeškinės 20“, šį trečiadienio vakarą, 20 val., per LNK.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką