Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Milisandra ir Algirdas Radzevičiai susitaikė, tačiau oficialiai nebėra sutuoktiniai

Grupės „Patruliai“ dainininko Algirdo Radzevičiaus ir jo žmonos Milisandros santuoką pastaruoju metu dengė tamsūs debesys. Ir nors atlikėjas 15min teigė, kad sunkumai liko praeityje, tačiau paaiškėjo, kad pora visgi oficialiai išsiskyrė.
Milisandros ir Algio Radzevičių Kalėdų eglė
Milisandros ir Algio Radzevičių Kalėdų eglė / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Praėjusią savaitę 15min pranešė, kad Milisandra ir Algirdas Radzevičiai susitaikė – jiems pavyko ištverti spalio mėnesį iškilusius sunkumus.

Tiesa, tąkart paklaustas dėl teisme atsidūrusių skyrybų dokumentų Algirdas tiesaus atsakymo nepateikė, bet pabrėžė, kad jam ir Milisandrai svarbiausia yra sudaryta santuoka prieš Dievą.

„Jau senokai esame kartu, tiesiog taip išėjo. Toks tas viešumas – viskas labai greitai išpučiama, atsiranda interpretacijos. Tą, ką turėjome praeiti, praėjome – taip reikėjo“, – prieš savaitę kalbėjo Algirdas.

Atlikėjas pabrėžė, kad kol kas kalbėti plačiau apie susidariusią situaciją, kuri paskatino porą spalio mėnesį kreiptis į teismą dėl skyrybų, nesinori.

Vis dėlto netrukus paaiškėjo, kad porą teismas visgi išskyrė. Laidoje „Atsakyk“ grupės narys atskleidė, kad su žmona jau yra oficialiai išsiskyręs, tačiau tai jų santykių nekeičia. Jiedu šiuo metu gyvena kartu, toliau puoselėja šiltus santykius.

„Apie tai dabar visiškai negalvoju, šiame etape noriu ramybės, susitelkti į save, savo gyvenimą ir apmąstymus. Šiuo metu man sunkus periodas, mažu mažiausiai galvoju apie kitas moteris ir vaikus“, – atvirai rėžė atlikėjas Algirdas.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Algirdas ir Milisandra Radzevičiai
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Algirdas ir Milisandra Radzevičiai

15min antradienį susisiekus su atlikėju, jis patvirtino, kad teismas juodu išties išskyrė spalio mėnesį, praėjus kelioms savaitėms nuo skyrybų prašymo pateikimo. Tai įvyko labai greitai, tačiau, anot Algirdo, tuo metu kalbų apie galimą susitaikymą nebuvo.

Vis dėlto artėjant gražiausioms metų šventėms viskas kardinaliai pasikeitė. Pora suprato, kad verta santykiams duoti dar vieną šansą.

„Mes niekada nenustojome vienas kito mylėti, todėl čia nėra jokio didelio skandalo“, – pabrėžia A.Radzevičius.

Perklausus, ar tai reiškia, kad jųdviejų skyrybos buvo greitas ir neapgalvotas sprendimas, Algirdas tai neigia. Kaip pats sako, dešimtmetį santuokos skaičiuojanti pora per visus vedybinio gyvenimo metus niekada nesusidūrė su jokiomis santykių problemomis, vienas kitam buvo ištikimi, tačiau rudenį patyrė krizę.

„Mūsų šeimoje nebuvo jokių tragedijų ar dramų, bet kažkas įvyko. O tai, kas įvyko, priklauso tik mums. Kiekvienas užduodamas klausimas yra provokacija, į kurią mes jums vis tiek neatsakysime. Pabrėžiu, mes išsiskyrėme, tuo metu reikėjo tokio sprendimo, bet pasaka baigėsi laimingai“, – sako Algirdas.

Kol kas Milisandra ir Algirdas Radzevičiai oficialiai įteisinti santykių neplanuoja, tačiau neatmeta, kad ateityje jiedu vėl susituoks: „Mūsų šeima yra palaiminta prieš Dievą, mums tai svarbiausia. Jeigu šaus į galvą, gal ir vėl susituoksime“.

Karolinos Mežanec nuotr./Algirdas Radzevičius ir Milisandra Radzevičienė
Karolinos Mežanec nuotr./Algirdas Radzevičius ir Milisandra Radzevičienė

O paklaustas, kaip visgi nepasiduoti šiuolaikinei madai skirtis ir išsaugoti santuoką, Algirdas sako, kad tai padaryti nėra taip sunku.

„Kalbėtis. Aš manau, kad svarbiausia yra kalbėtis, ir į viską reikia žiūrėti ir spręsti civilizuotai. Visur reikia, kiek tik įmanoma, išlaikyti blaivų protą, nepasiduoti emocijoms, kurios, manau, labai dažnai ir sujaukia žmonėms protą… Užsidegam, užsiplieskiam, pasakom negražių žodžių, kurie yra negražinami. Mūsų atveju to nebuvo, atrodo viskas buvo gerai, tačiau trūko tik pokalbių, kurie viską sugrąžino į savo vėžes ir mes vėl kartu,“ – atvirauja A.Radzevičius.

Šie metai atlikėjui ypatingi. Naujieji metai jam atnešė ne tik laimę į asmeninį gyvenimą, tačiau netrukus džiugins ir profesinę veiklą.

„Vasario 1-ąją prasideda mūsų koncertinis turas, iš viso aplankysime 22 miestus, ir kaip tik šiam turui ruošiame naują albumą, kuriame bus daug kūrinių, taip pat sudėjome labiausiai gerbėjų mėgstamas dainas ir keletą naujų, dar niekam negirdėtų. Gavosi tikrai neblogas visų kūrinių derinys,“ – su nekantrumu pasakoja atlikėjas Algirdas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Užsisakykite
15min naujienlaiškius