Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Milita Daikerytė Naujuosius egzotiškuose Maldyvuose sutiko su mylimuoju: „Esame puikūs kompanionai“

Vizažo meistrė ir projekto „X faktorius. Žvaigždės“ nugalėtoja Milita Daikerytė (23) paskutines 2020-ųjų dienas su antrąja puse praleido egzotiškame turistų taške – Maldyvuose. Ir nors paprastai mergina keliones dėl darbo planuoja iš anksto, visgi šįkart teko rinktis likus dviem dienom iki skrydžio. O su pasirinkimu, panašu, tikrai neprašovė – juk poilsiaudama ragavo savo mėgstamas jūrų gėrybes ir visiškai pasinėrė į atostogų ramybę.
Militos Daikerytės atostogos Maldyvuose
Militos Daikerytės atostogos Maldyvuose / Asmeninio albumo nuotr.

Didžiausias ir laukiamiausias metų šventes kai kurie žinomi žmonės nusprendė sutikti svetur. Tad socialiniai tinklai kurį laiką buvo nusidažę ne tik kalėdinėmis eglutėmis, Kūčių stalo patiekalais, bet ir egzotiškais vaizdais.

Į šį atostogų šurmulį pasinėrusi Milita Daikerytė savo atostogų įspūdžiais sutiko pasidalyti ir su 15min skaitytojais. Galbūt vaizdai apie jūrą, gardžius patiekalus bei kuriozines situacijas bent trumpam leis pamiršti blogą orą.

– Krištolo skaidrumo vanduo, kaitinanti saulė – skamba kaip tikra keliautojų svajonė. Todėl įdomu, kodėl pasirinkote būtent Maldyvus? Ar nekirbėjo mintis aplankyti kokią nors kitą salą?

– Keliones įprastai turiu planuoti iš anksto dėl savo darbo. Dažniausiai jau metų pradžioje būnu nusimačiusi datas, kuriomis atostogausiu, nes klienčių registraciją pradedame jau sausio mėnesį. Buvome suplanavę kelionę ir kalėdiniam periodui, tačiau su sugrįžimu Naujiesiems, kadangi planavau dirbti. Tačiau ši buvo atšaukta. Tuomet ir salonas sustabdė veiklą.

Galiausiai nusprendėme ir Naujuosius pasitikti ne Lietuvoje. Dabar galimybės keliauti yra smarkiai apribotos, pirmiausia norėjome įsitikinti, kad testai neigiami ir nesame viruso nešiotojai, o tik tada pirkti bilietus. Todėl pasirinkimas likus dviem dienoms iki išvykimo nebuvo labai platus. Norėjom poilsio, o Maldyvai – geriausia galimybė jį gauti.

Militos Daikerytės atostogų akimirkos – galerijoje:

– Prieš atostogas pasidarėte koronaviruso testus. Tačiau ar nebuvo baimės keliauti, turint omenyje, kad vyksta pasaulinė pandemija?

– Čia būnant sužinojome, kad saloje, kurioje esame, sergančio nėra nė vieno. Reikalavimai panašūs – kaukės, atstumai, nesibūriavimai. Manau, daugiausia lemia griežta kontrolė. Visi turistai įleidžiami tik su neigiamais testo rezultatais. Prieš sugrįžtant į Lietuvą taip pat kartosime testą. Asmeniškai mūsų tyrimai rodo daug antikūnų – vadinasi, esame jau prasirgę ir šiuo metu susirgti galimybių mažai. Taip pat nesame ir nešiotojai.

– Socialiniuose tinkluose pasidalijote tikrai ne viena pavydėtina nuotrauka. Visgi daugiau klausimų kyla apie žmogų, kuris jas įamžino. Tad norėtume pasmalsauti, kas jums palaikė kompaniją?

– Keliavau su antra puse. Tai nebuvo mūsų pirmoji kelionė kartu, todėl jau žinome, kad esame puikūs kompanionai.

– Grįžkime prie svaiginančių atostogų vaizdų. Kuo jus sužavėjo ši salų valstybė?

– Iš tiesų nelabai čia kas keičiasi – palmės, jūra, smėlis. Manau, čia keliauti gerai tuomet, kai esi pavargęs arba nenori daug veiklos.

VIDEO: Militos Daikerytės atostogos Maldyvuose

– Kartais nutinka situacijų, kai atostogų ramybę sudrumsčia koks nors netikėtas atsitikimas. Galbūt ir jūs su tuo susidūrėte?

– Kelionė klostėsi labai ramiai, o diskomforto sukėlė nebent tai, kad atsistojau ant medūzos ir nusideginau. Buvo kiek nemalonu, nes nežinojau, ko tikėtis vėliau, bet dilgčiojimas truko iki valandos.

– Iš jūsų nuotraukų galima spręsti, kad Maldyvuose paragavote ne vieno gardaus patiekalo. Ar tai reiškia, kad per atostogas trumpam pamiršote sportą ir sau leidote padaryti „cheat day“?

– Aš mėgstu sportuoti ir man skanu valgyti kokybišką maistą, tačiau šiuo klausimu nesu fanatikė ar linkusi į kraštutinumus. Tiek Lietuvoje, tiek kelionėse leidžiu sau pasimėgauti gardžiais patiekalais ir tam neskiriu „cheat day“. Tiesiog Lietuvoje lengviau susiplanuoti savo mitybą ir laikytis režimo, o kelionėje tenka labiau atsipalaiduoti ir vadovautis didesnėmis pagundomis.

Visur, kur šalia vanduo, man maistas tobulas! Labai mėgstu jūros gėrybes, vaisius. Maldyvuose taip pat daug ir Šri Lankos patiekalų, kurie irgi man labai patinka – daug vegetariško, augalinės kilmės maisto.

Asmeninio albumo nuotr./Militos Daikerytės atostogos Maldyvuose
Asmeninio albumo nuotr./Militos Daikerytės atostogos Maldyvuose

– Beveik metus dėl įvairiausių koronaviruso suvaržymų nebuvo galima aplankyti dalies pasaulio valstybių. Ar labai nukentėjo jūsų ankstesni kelionių planai?

– Pandemijos metu atšaukėme gal keturias keliones. Bet buvome kantrūs. Kol neatsirado galimybė, tol ir nesiveržėm niekur keliauti.

– Panašu, kad kelionės jūsų gyvenime užima gan svarbią vietą. Ar tai tiesa?

– Viena iš priežasčių, kodėl paskutinių mokyklos metų nesutikau baigti išvykus užsienyje, buvo aistra kelionėms. Tam, kad vėliau neprarasčiau to džiaugsmo keliaujant. Kelionės man – viena iš geriausių motyvacijų ir prizas už intensyvų darbą.

Manau, pažinti pasaulį ir kitas kultūras yra ne tik įdomu, bet ir prasminga bei naudinga. Juk daugelis naujų, nematytų idėjų atkeliauja iš svetimų kraštų. Dalindamiesi patirtimis ir žiniomis iš užsienio plečiame ne tik savo akiratį, bet prisidedame ir prie savo šalies pažangos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Reklama
Inovacijų agentūros teikiamas paslaugas teigiamasi vertina 88 proc. klientų
Reklama
Paroda „Beauty Expo 2024“: trys dienos profesionaliems grožio produktams ir paslaugoms
Reklama
IKEA mažina kainas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką