15min be reklamos
2023 02 05, 12:14

Mišrių kovų turnyre – ir besilaukianti Ugnė Siparė su vyru Mariumi: pozavo su blizgančia suknele

Besilaukianti laidų vedėja Ugnė Siparė (33) ir televizijos prodiuseris Marius Siparis (32) apsilankė miršrių kovų turnyre „Blade fights“. Tiesa, raudonuoju kilimu žengė ir kitos stiliumi bei prabanga spindinčios pramogų bei sporto garsenybės.
Ugnė Siparė ir Marius Siparis
Ugnė Siparė ir Marius Siparis / Eimanto Paulausko nuotr.

Kauno Žalgirio arenoje vykusiame pirmajame tarptautiniame mišrių kovos menų turnyre Blade Fights lijo žvaigždėmis: raudonuoju kilimu žengė stiliumi bei prabanga spindinčios pramogų ir sporto garsenybės Ugnė Siparė, Oksana Pikul su širdies draugu Vaidu, Audrius Bružas, Baiba, Martynas Kavaliauskas su žmona Rusne, Ingrida Kazlauskaitė, Aleksandras Ivanauskas – Fara, „8 Kambarys“, Veronika Montvydienė ir kiti.

Kovų turnyre pasirodžiusi besilaukianti Ugnė Siparė kartu su vyru Mariumi pozavo prie fotosienelės. Jiedu atrodė gerai nusiteikę – Ugnė dėvėjo blizgančią suknelę, kuri išryškino jos padidėjusį pilvuką, o Marius – klasikinį kostiumą.

Organizatorių nuotr./Blade fight turnyro raudonojo kilimo akimirka
Organizatorių nuotr./Blade fight turnyro raudonojo kilimo akimirka

Išskirtiniam renginiui nestokota ir federacijų dėmesio: ant raudonojo kilimo matėme turnyrą sveikinančius Lietuvos graplingo federacijos, Brazilijos Jiu-Jitsu, Lietuvos Muay Thai, Lietuvos MMA, Lietuvos Taekwondo federacijų atstovus. Įvykio temperatūrą neabejotinai kėlė ir turnyrą savo komentarais lydėjęs pasaulinio garso vedėjas Aidan Power, pastaruoju metu dirbęs su viena didžiausių mišrių kovos menų organizacijų pasaulyje Bellator, ir pasaulio žiūrovams varžybas per FITE.tv stebėti padėjęs sporto komentatorius ir žurnalistas Ronald McIntosh, turintis solidžią patirtį BBC, ITV, Channel 4, BT Sport ir kt. kanaluose.

O ir komentuoti tikrai buvo ką – juk tarp kovotojų – „Lumpinee“ stadiono čempionas Komphikart Kom (Tailandas), kurio profesionalių kovų krepšelyje – daugiau nei 120 kovų, vienas profesionaliausių MMA kovotojų Brazilijoje Carlos Eduardo de Oliveira, geriausiu Balkanų šalių MMA kovotoju tituluojamas Mikhailas Sirbu, vienas perspektyviausių mūsų kovotojų Žygimantas Ramaška ir kt. Be to, renginys iš kitų panašių išsiskyrė įspūdingu muzikiniu šou: atokvėpius tarp kovų lydėjo įvairių muzikos atlikėjų pasirodymai, o vakaro kulminaciją vainikavo specialiai šiam turnyrui parengtas grupės „G&G Sindikatas“ pasirodymas.

Akimirkos – galerijoje:

Žmonės.lt primena, kad neseniai Ugnė Siparė žėrė naujienas vieną po kitos. Iš pradžių paaiškėjo, kad laidų vedėja po 13 metų palieka LRT televiziją. „Atėjo metas pasikinkyti rožinį ponį ir lėkti rožinių svajonių link…“ – sekėjams rašė Ugnė Siparė.

Ir štai paaiškėjo, kokia ta svajonė. Ugnė Siparė instagrame paskelbė džiugią žinią apie į pasaulį atkeliausiantį pirmagimį. Sutikusi šia naujiena pasidalinti su portalu Žmonės.lt Ugnė atskleidė, kad šis gyvenimo pokytis buvo labai lauktas ir planuotas.

„Apie nėštumą sužinojau dar rugsėjį. Tai buvo maloni staigmena, tačiau negaliu sakyti, kad netikėta. Kadangi planavome vaikelį, kažkaip širdyje jau jaučiau, kad viskas pagal planą“, – šypsojosi U.Siparė. Sausio 19-ąją ji atšventė savo 33-iąjį gimtadienį.

„Galų gale galiu pasidalyti su Jumis!!! It’s official! Šie metai dar tik prasidėjo, o jau žinau, kad yra ypatingiausi mūsų gyvenime. Siparių šeimyna plečia įtaką. Mes jau trise. Myliu, Mariau, o nuo šiol meilė dvigubėja“, – rašė ji.

Kalbėdama su portalu Žmonės.lt laidų vedėja prasitarė, kad jau žino, kokia gimsiančio pirmagimio lytis, tačiau kol kas šeima tai nori pasilikti paslaptyje.

Asmeninio archyvo nuotr./Ugnė Siparė ir Marius Siparis
Asmeninio archyvo nuotr./Ugnė Siparė ir Marius Siparis

„Intensyviai renkame vardus, turime visokių variantų, tad kol kas apsispręsti sunku – norime ir trumpo, ir lietuviško, kuris išsiverstų kaip tarptautinis, – šypsojosi Ugnė. – Žodžiu, kriterijų turime daug, bet dar yra ir laiko apsispręsti.“

Penktą mėnesį besilaukianti žurnalistė patikino, kad šiuo metu jaučiasi puikiai ir gali džiaugtis sklandžiu nėštumu.

„Spjaunu tris kartus per petį – jaučiuosi tikrai labai gerai, lyg niekur nieko. Galiu sportuoti, toliau aktyviai gyventi be jokių nesklandumų“, – portalui Žmonės.lt sakė Ugnė Siparė.

Ugnė Siparė / Asmeninio archyvo nuotr.
Ugnė Siparė / Asmeninio archyvo nuotr.

Tiesa, pastarieji metai Siparių porai – kaip niekad gausūs dovanų. Ugnė su Mariumi įsirengė naujus namus ir po trejų metų Las Vegase atnaujino savo santuokos įžadus.

Interviu su žurnalu „Žmonės“ dar vasarą Ugnė sakė, kad kitiems pasiteiravus, „kada gi vaikai?“, ji su šypsena atšauna, kad jiems – dar per jauna. „Prisikalbėjau“, – šiandien juokiasi būsima mama. Išties vaikelis šeimoje – be galo laukiamas.

„Abu labai nudžiugome sužinoję, kad netrukus tapsime tėvais“, – prisipažįsta ji. Nuo šiol šeimos šventės Siparių namuose bus dar jaukesnės.

2019 metais oficialias vestuves iškėlę Ugnė ir Marius susipažino darbe, kai Ugnė sugrįžo į Lietuvą po sesers vestuvių Amerikoje.

„Jei neklystu, egzistuoja prietaras, kad per kitų meilės šventę ar po jos sutiktas vyras bus partneris visam gyvenimui“, – draugystės pradžią prisimena ji.

Kalbėdama apie savo santykius Ugnė – atvira: „Dabar su Mariumi pykstamės mažiau nei jų pradžioje ir susitaikome greičiau. Turbūt išmokome prisitaikyti ir suprasti, kas kitą suerzins, – taip iš anksto išvengiame dalies konfliktų. Poros mokosi visą gyvenimą, bet dėl sėkmingų santykių, kaip ir dėl karjeros ar geros sveikatos, reikia stengtis.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką