Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 11 09, 17:43

Mitingo prie LRT metu buvo sulaikytas komikas Olegas Šurajevas

Šeštadienį prie Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) vyko mitingas „Atsisakau savo mokesčiais remti antikonstitucinę LRT“. Čia rinkosi mitinguotojai, pasipiktinę spalio pradžioje LRT.lt portale parodyta laida „Spalvos. Gėjai tėčiai“, kurioje pasakota apie gėjus tėčius, pasinaudojusius surogatine motinyste. Toks laidos turinys, anot besipiktinančių daro neigiamą įtaką nepilnamečiams. Mitingo nepraleido ir žinomas komikas Olegas Šurajevas, tačiau galiausiai buvo sulaikytas policijos pareigūnų.
Olegas Šurajevas
Olegas Šurajevas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Olegas Šurajevas mitinge pasirodė persirengęs moterimi, ant galvos buvo užsidėjęs šviesių plaukų peruką. Kaip pats teigė, vaidino vaikus auginančią mamą.

Netrukus „Laisvės TV“ televizija pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame matoma, kaip komikas yra sulaikomas pareigūnų ir pasodinamas į jų automobilį.

„Aš nenoriu su jumis eiti, ne... Žinau aš jūsų tas... Nereikia... Pirmiausia, už Lietuvą, vyrai, ta prasme, pirmiausia, už Lietuvą, vyrai“, – vaizdo įraše vedamas policijos pareigūnų kelis žodžius spėja ištarti Olegas.

Vėliau socialiniame tinkle pasirodė ir policijos atstovo Ramūno Matonio komentaras, kuriame paaiškinta, kodėl mitingo metu buvo sulaikytas žinomas vyras.

Anot pareigūno, jis netinkamai elgėsi mitingo metu, trukdė žmonėms, lipo į sceną, o įspėtas nevykdė nurodymų.

„Pagal Susirinkimų įstatymą, organizatoriai turi teisę netrukdomai organizuoti mitingą. Jei kažkas jiems trukdo, jie kreipiasi į pareigūnus.

Pareigūnai paprašė šio asmens netrukdyti organizatoriams, neprovokuoti, nebandyti lipti į sceną, asmuo dėl to kelis kartus buvo įspėtas, tačiau toliau piktybiškai nevykdė teisėtų reikalavimų.

Antrankiai nebuvo dedami, tačiau atvedus jį prie automobilio, asmuo aktyviais veiksmais priešinosi, vengė lipti į automobilį, todėl jam buvo uždėti antrankiai, jis sulaikytas ir pristatytas į policijos įstaigą. Surašius jam protokolą, jis bus paleistas“, – rašė R.Matonis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką