Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 01 07, 11:04

Monika Šalčiūtė baisisi Agness Landau: „Kelia video, kur jis su stringais ir liemenuku. Normalu?“

Šokėja Monika Šalčiūtė ir transseksualė Agness Landau (Raulis Mammadli) jau ne kartą viešoje erdvėje aštriai pasisakė viena apie kitą. Kadais Agness buvo pradėjusi lankyti šokių pamokas pas M.Šalčiūtę, būtent tuomet, anot Monikos, tarp judviejų ir prasidėjo konfliktai, tebesitęsiantys iki šiol.
Monika Šalčiūtė
Monika Šalčiūtė / Tomo Petrovskio nuotr.

M.Šalčiūtė ir A.Landau bendrauti buvo priverstos šokių projekte „Šok su manimi“, tačiau tai darė priverstinai ir tik tiek, kiek buvo būtina. Ypač dažnai savo nepasitenkinimą projekte dalyvaujančia Agness išsakė Monika, kiek vėliau skolinga neliko ir Agness.

Ask.fm į gerbėjų klausimus atsakinėjanti M.Šalčiūtė ir vėl buvo paklausta, ką mano apie Agness. Atsakydama į šį klausimą Monika parašė: „Jeigu spauda mato, išspausdinkit mano žodžius.“

Monika priminė, kad jos pažintis su Agness prasidėjo tuomet, kai ši, anot Monikos, pradėjo jai rašinėti į „Facebook“ ir prašytis į šokių pamokas.

„Daviau šansą, nors žinojau, kad jis vyras ir turi genitalijas po sijonu. Tačiau kai apsilankė pas mane studijoje kelis kartus, mano mokinės nesutiko, jog jis būtų studijoje, nes neleidžia tėvai ir draugai tokiu atveju lankyti mano šokių studijos. Raulis yra biseksualas ir nėra pakeitęs lyties, todėl panelės buvo prieš... Juk persirenginėjimas vyksta vienoje patalpoje, o mano šokių studija – tik panelėms. Bet niekada nesu sakiusi Rauliui, jog jį 100 proc. palaikau, nu tegu neseka pasakų ir niekada nesakiau, kad jis man panašus į moterį. Nu, aišku, prisegti plaukai, tona makiažo – tai bet kuris vyras atrodytų kaip moteris. Bet jam šimtąkart esu sakiusi, jog jo pečiai ir figūra yra vyro, nekalbu jau apie jo žandikaulį ir arklio dantis (jam irgi tai esu sakiusi, ką jis čia meluoja, aš nežinau)“, – rašė Monika paklausta, ar tiesa, kad ji kažkada palaikiusi Agness, o vėliau pradėjusi jo nemėgti.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Agness Landau
V.Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./  Agness Landau

M.Šalčiūtė teigia, kad jos nedraugiškumą Agness neva paskatino pačios transseksualės elgesys.

„Tiesiog tapo gėda žiūrėti, ką jis daro socialiniame tinklalapyje ir ką mato vaikai... Pradėjo menkinti mūsų Lietuvos merginas, neva yra geresnis ir „gražesnis“, kosmosas... Ir šis vyras puikiai atsimena tą dieną, kai pasakiau jam šią nuomonę socialiniame tinkle, tai ką jis čia peza nesąmones?“ – svarstė M.Šalčiūtė.

Mergina piktinosi toliau: „Kalba apie beprotiškus dalykus, kaip adaptuotas žmogus... Kelia video, kur jis vien su triusikais/stringais ir liemenuku... Normalu? Bukina vaikus... Skatina netradicinę orientaciją – viskas būtų gerai, bet kam taip šlykščiai tai pateikti? Ne dėl jo orientacijos jo nepalaikau, o dėl bukinimo žmonių, dėl tūpumo. Nesu prieš homoseksualius žmones, viskas čia gerai – kokie gimėm, tokie (nemanau, kad tai pakeičiamas sutrikimas), tačiau kam tai pateikinėti žmonėms lyg būtų svarbiau už heteroseksualus? Negi vyras su vyru gali pratęsti giminę... Nu, būkim kokie norim būti, bet gerbkim ir gamtą.“

Asmeninio albumo nuotr./Monikos Šalčiūtės pasisakymas apie Agness Landau
Monikos Šalčiūtės pasisakymas apie Agness Landau

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką