Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 04, 14:33

M.Kvietkutės širdis vėl laisva: sako patyrusi buvusio draugo psichologinį smurtą

Neseniai su mylimuoju į pajūrį gyventi persikėlusi Monika Kvietkutė pranešė, kad jiedu suka skirtingais keliais ir vėl kraustosi, tik šįkart – į Šiaulius. Be to, kaip pasakojo, skyrybos vyko nemaloniai, dėl jų nusilpo sveikata ir teko lankytis ligoninėje.
Monika Kvietkutė
Monika Kvietkutė / Adam Aleksėjėvič nuotr.

Apie skyrybas Monika Kvietkutė papasakojo laidoje „Nepatogūs klausimai“. Ji atskleidė ir daugiau detalių apie buvusius santykius.

„Išsiskyriau nemaloniai. Nors ir sakoma, kad vieno kalto nebūna, bet, mano nuomone, aš čia savo kaltės nelabai matau“, – kalbėjo M.Kvietkutė.

Anot jos, nieko konkretaus nenutiko. Monika teigia pavargusi stengtis ir pataikauti, jai norisi, kad ir dėl jos antroji pusė ką nors padarytų. „Atrodo, kad jau nusipelniau, jau norėtųsi“, – sakė pašnekovė.

Laidoje „Nepatogūs klausimai“ M.Kvietkutė prisipažino ir patyrusi psichologinį buvusio draugo smurtą: „Man yra sakę, kad „man duos į snukį, nes kitaip su manimi neina kalbėti“ arba prieina, pagąsdina su kumščiu, neva bajeriukas. Tą darydavo blaivas, tas ir baisiausia. Tą jis darydavo, nes nemėgdavo girdėti tiesos apie save.“

Šios skyrybos atsiliepė moters sveikatai. Dėl padidėjusio pulso ji netgi lankėsi ligoninėje. Nusilpus sveikatai Monika priėmė sprendimą keisti gyvenimo būdą ir pradėti sportuoti bei nustojo vartoti alkoholį.

Po skyrybų M.Kvietkutė ir jos 6-erių metų sūnus persikėlė gyventi į Šiaulius. Kaip ji pati tvirtino, dėl to neliūdi, nes vasarą turi daug veiklos. Liūdniausia jai, kaip pasakojo, vis dėlto būna vakare, kai atsigulus į lovą aplanko įvairios mintys.

Primename, kad Monika su buvusiu draugu susipažino karantino metu – vyras ją užkalbino internete.

„Keisčiausias dalykas, kad aš nesu niekam atsakiusi socialiniuose tinkluose. Nekalbu apie mandagų atsakymą, kad, ačiū, malonu, bet vystyti ilgesnį pokalbį, kuris rutuliotųsi iki susitikimo – nėra to buvę. Tikriausiai, viskas įvyko dėl karantino“, – šypsojosi Monika.

Anksčiau paprašiusi išvardyti bent tris dalykus, dėl kurių žavisi mylimuoju, Monika juokėsi: jis negeria, nerūko ir dirba.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką