Dabar populiaru
Tiesiogiai
Tiesiogiai
Publikuota 2021 06 18, 19:10

Nauja meile džiaugiasi ir Marius Kiltinavičius: paviešino nuotrauką su mylimąja

Išgyvenus skyrybas niekada nežinai, kada tave vėl aplankys nauja meilė. O ji, pasirodo, aplankė ne tik netrukus ištekėsiančią atlikėją Ievą Zasimauskaitę (27), bet ir krepšinio trenerį Marių Kiltinavičių (39).
Marius Kiltinavičius
Marius Kiltinavičius / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

I.Zasimauskaitė ir M.Kiltinavičius oficialiai išsiskyrė prieš metus, o dabar abu vėl džiaugiasi naujais jausmais. Apie tai, kad nebėra vienišas, krepšinio treneris pasisakė tą pačią savaitę, kai paaiškėjo, jog atlikėja netrukus kels vestuves.

Feisbuke Marius ne tik pasikeitė savo santykių statusą, bet ir pasidalijo nuotrauka su mylimąja Donata Šimkevičiūte.

Po šia nuotrauka pasipylė sveikinimai, bičiuliai linkėjo laimės ir rašė, kad Marius su Donata – graži pora.

Faktą apie santykius M.Kiltinavičius patvirtino ir 15min. Jis neslėpė, kad su širdies drauge yra nepaprastai laimingas.

„Donata yra pats nuostabiausias žmogus planetoje. Aš ją be galo myliu“, – kalbėjo jis.

Kiek laiko pora draugauja, M.Kiltinavičius neatskleidė. Anot jo, svarbiausias ir giliausias komentaras yra prieš tai pasakyti žodžiai.

„Nesu mėgėjas kalbėti apie asmeninį gyvenimą“, – nedaugžodžiavo vyras.

Savo mylimąją Marius įvardijo kaip dailininkę. O savo feisbuko paskyroje ji nurodžiusi, kad yra grožio terapeutė, taip pat praktikuoja jogą.

15min primena, kad anksčiau Marius Kiltinavičius buvo vedęs atlikėją Ievą Zasimauskaitę, tačiau 2020 metų vasario mėnesį pramogų pasaulį apskriejo žinia apie jų išsiskyrimą.

Apie poros išgyvenamą krizę 15min rašė jau prieš tai. Vis dėlto dar tuomet Ieva siūlė nesijaudinti – problemos, kurias tuo metu pora sprendė, atrodė įveikiamos.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Marius Kiltinavičius
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Marius Kiltinavičius

9 metus santykius puoselėjusi pora neslėpė, kad jų šeimoje buvo barnių, akimirkų, kai atrodė, kad nepavyks susitaikyti, rasti bendrą kompromisą. Supratusi, kad šiomis dienomis tarp žmonių prasisuko tikras skyrybų bumas, Ieva ir jos vyras Marius neišsigando viešai prabilti apie savo šeimos bėdas.

Tiesa, tada Ieva ir Marius nusprendė, kad stengsis išsaugoti ne tik savo santuoką, bet tai padaryti padės ir kitiems žmonėms. Kartu jie rudenį planavo keliauti po Lietuvą ir pamokėlių metu papasakoti, kaip galima puoselėti šeimos židinį. Tokias trumpas paskaitas Ievos sekėjai turėjo išvysti ir instagramo tiesioginiuose įrašuose.

Tačiau po kurio laiko teismą pasiekė poros skyrybų prašymas, o santuoka oficialiai nutraukta 2020-ųjų liepą, bendru nutarimu.

Kaip paaiškėjo prieš kelias dienas, I.Zasimauskaitė taip pat turi naują mylimąjį ir jau ateinantį pirmadienį už jo tekės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką