15min be reklamos
2014 01 05, 19:03

Naujiems iššūkiams besiruošiantis Edvardas Žičkus tapo vienu iš telemaratono „Ištiesk gerumui ranką“ vedėjų

Sekmadienio vakarą LRT televizija tiesiogiai transliavo telemaratoną „Ištiesk gerumui ranką“, kurio metu geros valios žmonės, raginami žinomų žmonių ir stebėdami jautrias likimo nuskriaustųjų istorijas, aukojo neįgaliems vaikams. Vienu iš vakaro vedėjų tapo Edvardas Žičkus – iš TV3 televizijos laikinai pasitraukęs žurnalistas telemaratono metu tiesioginiame eteryje kalbino svarbius svečius.
Edvardas Žičkus
Edvardas Žičkus / Lukas Balandis / BNS nuotr.

„Visada sakau, kad šis telemaratonas – mūsų komandos kūdikis, kuris kažkada gimė mūsų galvose ir dienos šviesą išvydo gerų žmonių iniciatyvos dėka. Viską darome tik iš širdies. Šie metai mums – ypač ypatingi: akcija rengiama penktą kartą“, – apie telemaratoną „Ištiesk gerumui ranką“ Žmonės.lt sakė E.Žičkus.

Nors E.Žičkus yra šio telemaratono prodiuseris, vienu metu jis sėdo ant dviejų kėdžių – vedėjo vaidmenį jam pasiūlė kolegos: „Taip jau nutiko, kad komandos nariai man sako: „Edvardai, palauk, juk tu visada esi tas, kuris zuja užkulisiuose, bėgioji į vieną, į kitą pusę. Šįkart tavo lakstymų visai nereikia – režisierė puikiai susitvarko. Sėsk ant sofos ir kalbink tuos žmones, kuriuos prieš renginį kalbini dienų dienas.“ Pagalvojau, kad jeigu avantiūra, tai avantiūra – tapau trečiuoju akcijos vedėju.“

Drauge su juo renginį vedė Marijus Žiedas ir Eglė Daugėlaitė.

Telemaratono akimirka
Telemaratono akimirka

Vakaro metu E.Žičkaus užduotis buvo kalbinti ypatingus telemaratono svečius: kunigą Ričardą Doveiką, Aušrą Stančikienę, taip pat tuos, kuriems daug metų trukusi akcija jau padėjo atsitiesti.

Telemaratone „Ištiesk gerumui ranką“ E.Žičkus pasirodė prieš pat savo atostogas: TV3 eteryje nebelikus jo kurtos laidos „Gyvenimas yra gražus“ žurnalistas nutarė pailsėti. „Mums visiems reikėjo atostogų. Negaliu pasakyti, kad TV3 tariau „sudiev“, nes tai būtų netiesa. Dabar yra periodas po Naujų metų, kuris bus šiek tiek ramesnis. Negaliu pasakyti, kiek jis truks“, – sakė jis Žmonės.lt.

Vis dėlto iš televizijos E.Žičkus nesitraukia ir jau dabar kuria naujus planus: „Žinau, ką veiksiu televizijoje. Galiu garantuoti, kad nuo televizijos pailsėti neteks, o ir televizija nuo mūsų darbo nepailsės. Netrukus sulauksite naujovių, tačiau dar reikia palaukti. Juk atostogos tam ir yra, kad būtų ramybė. Tačiau mano balse tikrai nesigirdi jokio liūdesio ar kažko panašaus. Ilgam tikrai neatsisveikiname.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką