Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Nerijus ir Agnė Juškos mini vaikų krikštynų metines: „Jie gavo svarbiausią gyvenimo pamatą“

Baleto primarijus Nerijus Juška su žmona Agne per Žolinę mini dar vieną progą – tądien prieš ketverius metus pakrikštyti jų vaikai Eva ir Paulius. Šeima jau ne pirmus metus pažymi šią sukaktį.
Nerijaus ir Agnės Juškų vaikų krikštynų metinių minėjimo akimirkos
Nerijaus ir Agnės Juškų vaikų krikštynų metinių minėjimo akimirkos / Asmeninio archyvo nuotr.

Vaikų krikštas Nerijaus ir Agnės Juškų šeimoje buvo svarbus žingsnis. Sūnus Paulius ir dukra Eva gavo, kaip rašė jų mama, svarbų dvasinį ženklą.

Šeima mini krikštynų metines kasmet. Šiemet – ne išimtis. Savo įspūdžiais jie dalijosi socialiniuose tinkluose, o įrašu leido pasidalinti ir su portalu Žmonės.lt.

„Visam gyvenimui ypatinga ir prasminga diena, kada Paulius ir Eva gavo svarbiausią gyvenimo pamatą – priėmė Krikšto sakramentą. Neišdildomas dvasinis ženklas, primenantis, kad esame Dievo vaikai...

Tradicijas kuriame patys – šiandien mums šventė“, – rašė A.Juška.

Žmonės.lt primena, kad Nerijus ir Agnė jau nuo pat pirmųjų krikštynų metinių minėjimo tikėjosi, kad tai taps kiekvienos vasaros švente, kurią jie kaskart minės ypatingoje vietoje ar tiesiog jaukiai namuose su visa šeima.

„Daugelis krikštynų metinių nešvenčia, tačiau mes šią datą apsvarstėme labai atsakingai. Kadangi šeimos švenčių vasarą neturime, rinkomės tarp kalendorinių – rugpjūčio 15 diena puikiai tam tiko. Sugalvojome šią dieną minėti vaikų krikštynų metines, tad kiekvieną kartą per Žolines simboliškai paminėsime ir mums svarbią progą“, – anksčiau portalui Žmonės.lt pasakojo Nerijus Juška.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius