2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Pasaulio čempionais tapę P.Belousova su vyru – apie sunkų kelią iki titulo ir 9 mėn. sūnų

Jau kelias savaites šokėjai Patricija Belousova-Ionel ir Alexandras Ionelis džiaugiasi ypatingu titulu – spalio 15 dieną sutuoktiniai tapo profesionalų parodomųjų „show dance“ standartinių šokių pasaulio čempionais. Vokietijoje su vyru triumfavusi Patricija papasakojo apie intensyvių treniruočių grafiką pakoregavusiu netikėtumus ir įtaką, kurią jam daro metų pradžioje gimusi atžala – sūnus Noelis.
Patricijos Belousova-Ionel ir Alexandras Ionelis tapo pasaulio čempionais
Patricijos Belousova-Ionel ir Alexandras Ionelis tapo pasaulio čempionais / Asmeninio albumo nuotr.

Spalio viduryje į Leipcigą su programa „Ponas ir ponia Bondai“ („Mr. & Mrs. Bond“ – angl.) atvykusi Patricija Belousova-Ionel ir Alexandras Ionelis išvyko kaip čempionai. Vokietijai atstovavusi pora finale įveikė 6 poras iš 4 skirtingų šalių.

„Sportinių standartinių šokių varžybas sudaro penki skirtingi šokiai – lėtas valsas, tango, Vienos valsas, lėtas fokstrotas ir kvikstepas. Taip pat poros gali varžytis ir Lotynų Amerikos šokiuose – pastarieji, kaip ir sportiniai šokiai yra šokami poromis“, – apie sportinių šokių virtuvę portalui Žmonės.lt pasakoja Patricija Belousova-Ionel.

Socialinių tinklų nuotr./Patricijos Belousova-Ionel ir Alexandras Ionelis tapo pasaulio čempionais
Socialinių tinklų nuotr./Patricijos Belousova-Ionel ir Alexandras Ionelis tapo pasaulio čempionais

Patricija tikina, jog jausmas tapus pasaulio čempionais – puikus: „Abu šokame nuo 7-erių metų. Iš pradžių šokome dėl to, kad buvo smagu ir nes tėvai to norėjo, vėliau dėl ryžto ir disciplinos, o dabar dėl grynos aistros šokiui ir šokėjo gyvenimui. Puiku būti apdovanotam tokiu titulu po 20 sunkaus darbo, treniruočių metų.“

Besiruošiant buvo priversti stabtelėti

Norint pasiekti sėkmę tokio dydžio ir svarbos varžybose, Patricijai ir Alexandru Ionel tenka kasdien treniruotis – pora neturi laisvadienių. Pasak šokėjos, auginančios 9 mėnesių sūnelį Noelį, lengva nebuvo, maža to, teko padaryti pertrauką tarp repeticijų, nes sustreikavo sveikata.

„Buvo labai sunku. Mes treniruojamės apie 4 valandas per dieną, po to treniruojame savo studentus, vedame seminarus, dirbtuves. Turime 9 mėnesių sūnelį ir visų reikalų suplanavimas reikalauja daug susikaupimo, dėmesio ir laiko.

Pasiruošimo metu turėjome ir sveikatos problemų, nes treniruotės yra labai sunkios. Turėjome padaryti kelių savaičių pertrauką, kad vėliau iš viso galėtume treniruotis ir šokti pasaulio čempionate“, – portalui Žmonės.lt pasakoja P.Belousova-Ionel.

Dirbant ir besiruošiant varžyboms tokiu tempu, svarbu ir vienas kitu. Patricija pasakoja, kad su Alexandru turi savo ritualą, kurį atlieka prieš lipant ant varžybų parketo.

„Mes apšilinėjame ir prasišokinėjame kartu. Abiem turi būti gerai. Tai reiškia, kad rūpinamės vienas kitu, matome, ko partneriui reikia ir kokie jo norai. Abu turime apšilti, nes jei esame geros formos, susifokusavę, tada galime 100% saves įdėti, o varžovams tenka tik jaudintis“, – pasakoja šokėja.

Atsigavimas? Negirdėjome!

Pasibaigus čempionatui, poros darbas nesibaigia, o tempas net nežada lėtėti: „Atsigavimas? Tokio mes negirdėjome. Mūsų grafikas yra be galo intensyvus: po pasaulio čempionato ir 2 valandų miego jau stovėjome šokių aikštelėje ir vedėme seminarą, pamokas studentams“, – sako P.Belousova-Ionel.

Socialinių tinklų nuotr./Patricijos Belousova-Ionel ir Alexandras Ionelis tapo pasaulio čempionais
Socialinių tinklų nuotr./Patricijos Belousova-Ionel ir Alexandras Ionelis tapo pasaulio čempionais

Pora nuolat šoka įvairiuose renginiuose visoje Vokietijoje, maža to, greitai prasidės projekto „Let‘s Dance“, kuriame jie dalyvavo, turo repeticijos. Šokėjų šeima pailsėti galės tik per Kalėdas – šventes ketina sutikti Lietuvoje su artimaisiais.

„Mes visada labai išgyvename, nes tikslas – pats aukščiausias. Visai nesvarbu, ar tai yra šou renginys, ar pasaulio čempionatas. Mes visada labai stipriai ruošiamės varžyboms ir pasirodymams. Su didžiuliu adrenalinu šokio metu stresas pats praeina“, – teigia P.Belousova-Ionel.

Fotogalerija:

Šis pasaulio čempionatas – pirmasis, kuriame Patricija su Alexandru dalyvavo po sūnaus Noelio gimimo šių metų sausį. Moteris portalui Žmonės.lt sako, kad jų pirmagimis – labai punktualus vaikas, gimęs tikslią, gydytojų prognozuotą datą. Tokie variantai – labai reti: jie sudaro vos 3-4 proc. atvejų visame pasaulyje.

„Nepaisant to, gimdymas nuo membranos plyšimo trūko net 35 valandas! Šis laikas buvo kupinas vilties, nekantrumo, skausmo ir stiprybės. Bet tai buvo daugiau nei verta. Laikyti savo vaiką ant krūtinės yra neapsakomas, su niekuo nepalyginamas jausmas!“ – emocijomis su Žmonės.lt dalijasi Patricija.

Ji priduria, kad su vyru nebijo kažko padaryti ne taip – jie yra drąsūs ir pratinasi prie naujo gyvenimo ritmo.

„Man patinka jausmas, kad šeima ir darbas gali būti lengvai derinami. Vos po dviejų dienų, praleistų Hamburgo universitetinėje ligoninėje, grįžome namo. Jaučiausi labai gerai, organizmas ir kūnas greit atsistatė ir buvau pasiruošusi grįžti į šokių aikštelę!“, – sako šokėja.

Šokėjai Patricija Belousova ir Alexandras Ionelis su sūneliu Noeliu / Asmeninio albumo nuotr. /
Šokėjai Patricija Belousova ir Alexandras Ionelis su sūneliu Noeliu / Asmeninio albumo nuotr. /

Patricija atvira – atžala gyvenimo tempą pakeitė išties stipriai: „Reikia anksti keltis, eiti miegoti vėlai ir protingai laiką išnaudoti visos dienos metu. Treniruočių salėje negalime švaistyti nė vienos sekundės, laikas bėga nepaprastai greitai, dėl to turime dirbti dar labiau susikaupę nei anksčiau. Tai daryti verta, nes esame laimingi tėvai ir sėkmingi profesionalai šokėjai, ir tai mus džiugina“.

Fotogalerijos:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką