2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Paskutinį kartą su „Humoro klubu“ pasirodęs Mantas Katleris: „Jis pakeitė mano gyvenimą“

Festivalyje „Granatos Live“ šeštadienį vyko „Humoro klubo“ pasirodymas. Tai buvo paskutinis kartas, kai klubo programoje pasirodė humoristas Mantas Katleris.
Mantas Katleris
Mantas Katleris / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Žinia, kad Mantas Katleris palieka „Humoro klubą“, pasklido dar gegužės pradžioje. Savo karjerą 2009-aisiais pradėjęs būtent šiame klube, nuo rudens Mantas imsis kitų projektų.​

Tad šeštadienio popietę „Granatos Live“ lankytojai turėjo galimybę paskutinį kartą pasiklausyti M.Katlerio, jam pasirodant su „Humoro klubu“.

Į sceną taip lipo Paulius Ambrazevičius, Mantas Bartuševičius, Dominykas Klajumas.

„Humoro klubas“ sutraukė tiek publikos, kiek pagrindinių atlikėjų koncertai – pavėlavus, vietos atsisėsti buvo tik pievos gale, kur jau sunkiai girdėjosi, ką kalba humoristai.

Pasak Pauliaus Ambrazevičiaus, čia buvo susirinkusi didžiausia publika per visą „Humoro klubo“ gyvavimo laiką.

Pasirodymo metu Paulius juokavo ir apie Manto Stonkaus bei Manto Katlerio išėjimą: „Dabar bus mažiau pasirodymų, mažiau ateis žmonių, kadangi, patys suprantate, ėjo tik jų pažiūrėti.“

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./„Humoro klubo“ pasirodymo „Granatose“ akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./„Humoro klubo“ pasirodymo „Granatose“ akimirka

M.Katleris šį kartą leido sau kur kas daugiau kalbėti apie „Humoro klubą“, jo narius, draugiškai juos pašiepiant.

„Išeinant nuotaikos – dvejopos. Su „Humoro klubu“ praleidau 7 metus. Po tiek laiko sunku atsisveikinti, bet kadangi išeinu savo noru, tai negaliu sakyti, kad blogai jaučiuosi. Šiaip gaila palikti draugus, bet planuose turiu naujų projektų, jų labai laukiu. Vienas etapas baigiasi, kitas – prasideda“, – Žmonės.lt pasakojo Mantas.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./„Humoro klubo“ pasirodymo „Granatose“ akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./„Humoro klubo“ pasirodymas „Granatose“

Pasak M.Katlerio, laikas, kurį praleido su „Humoro klubu“ jam labai svarbus. Pradėjus rengti programas kaip komikui, jo gyvenimas visiškai pasikeitė.

„Humoro klubas“ labai pakeitė mano gyvenimą. Turbūt labiau nei mokykla, – juokėsi Mantas. – Susipažinau su daug fainų žmonių. Jei ne „Humoro klubas“, turbūt dar iki šiol sėdėčiau ofise ir su furistais bendraučiau. Ačiū klubui - dabar turiu visiškai kitą karjerą. Be to, mes buvom „stand-up“ krikštatėviai Lietuvoje. Iki mūsų niekas beveik nerengė. Davėm kelią visam tam.“

Koks humoras buvo iki klubo? „Aš pats būdamas 18-os klausiau Zakarausko, Zavaliausko, Šilansko. Tada pradėjau ieškoti užsienyje humoristų, nes Lietuvoje nerasdavau tinkamų. Manau, kad ir pats būdamas „Humoro klube“ šiek tiek pakeičiau visų supratimą apie humorą. Ne kartą girdėjome iš užsienio lietuvių sveikinimus, kad gerą humorą skleidžiam ir Lietuvoje“, – sakė jis.

Manto darbotvarkėje jau nauji planai. Jis turėtų pasirodyti televizijos projektuose, o kol kas svarbiausia jam – naujos humoro programos ruošimas su Mantu Stonkumi, kuris balandį pranešė, kad taip pat palieka „Humoro klubą“.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./„Humoro klubo“ pasirodymo „Granatose“ akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Mantas Katleris

„Viename televizijos projekte būsiu dalyvis. Kitame projekte kvietė prisidėti kuriant jį, bet dėl laiko stokos teko atsisakyti. Rudenį su Mantu Stonkumi startuosim su nauja humoro programa, todėl noriu visą dėmesį sutelkti į tai. Turbūt jau lapkričio mėnesį prasidės mūsų dviejų humoro šou, kuris kainuoja ir daug pinigų, energijos, minčių. Mes neapsiribosime vien „stand-up“ pasirodymu, kai ateini ant scenos ir kalbi vienas pusę valandos. Mes pasirodysime ir dviese, ir po vieną kalbėsim, čia bus ir muzikos – kuriame profesionalią, vakarietišką humoro programą. Žadam padaryti geriausią šou Lietuvoje“, – pasakojo Mantas.

Paklaustas, kodėl naujos programos neruošia kartu su „Humoro klubu“, jis sakė, kad su M.Stonkumi tiesiog nusprendė viską keisti: „Tobulėjimui reikia permainų. Aš pastebėjau, kad kone kasmet mūsų ateidavo pasižiūrėti tie patys veidai, motyvacijos likdavo vis mažiau. O su Mantu jaučiam, kad yra kur tobulėti. Tiesiog per daug užsisėdėjome savo sultyse. Jei nori būti komikas Lietuvoje ir iš to pragyventi, turi suburti didesnę auditoriją žmonių, nei tuos 2-3 tūkstančius studentų. Norim į platesnius vandenis išplaukti.“

TAIP PAT SKAITYKITE: „Granatų“ merginos plūdo į Švedijos atstovo „Eurovizijoje“ Franso koncertą

TAIP PAT SKAITYKITE: Prasidėjo festivalis „Granatos Live“: į Rumšiškes suvažiavo puikiai nusiteikę melomanai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką