15min be reklamos
2022 12 09, 21:56

Pasvalio žaliaskarė įkūnija kaktusą, kurio rausvi žiedai žaismingai svyra žemyn

Penktadienio vakarą Pasvalio gyventojai bei svečiai įžiebė Kalėdų eglę! Pasvalyje ji kasmet puošiama. Šiais metais ji net 13 metrų aukščio!
Pasvalio Kalėdų eglė
Pasvalio Kalėdų eglė / Pasvalio kultūros centro nuotr.

Eglutės įžiebimo dieną, nuo pat ryto, Vytauto Didžiojo aikštėje šurmuliavo kalėdinė mugė, o vakare pasvaliečių ir miesto svečių laukė šventinis koncertas, namo sugrįžę laiko keliautojai, mažieji Pasvalio miesto dainorėliai, kultūros centro „Cosmo“ šokėjos ir išraiškingasis Kalėdų senelis.

Pasvalio kultūros centro nuotr./Kalėdos Pasvalyje
Pasvalio kultūros centro nuotr./Kalėdos Pasvalyje

Šį kartą Kalėdinė eglė pilna prisiminimų! Turbūt atsimenate pas močiutę ant palangės augantį Kalėdinį kaktusą, kurio rausvi lyg varpeliai žiedai žaismingai svyra žemyn. Būtent tokią mintį atspindi šiųmetė Pasvalio Kalėdinė eglė.

Jau antrus metus eglės šventinio rūbo sumanytoja ir dekoracijų kūrėja – Pasvalio kultūros centro dailininkė Violeta Titaitienė. Jai talkino ir gausi kultūros centro komanda. O visą šventinės programos sumanymą įgyvendino Pasvalio kultūros centro profesionalių režisierių komanda Asta Simonaitė bei Ramunė Uždavinienė.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką