2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Paulina Paukštaitytė klausytojams dovanoja tamsesnę jos pusę atskleidžiantį singlą „Tu Ir Aš“

„Šią dainą parašiau prieš 3 metus, per karantiną, sėdėdama viena namuose. Pamenu didžiulę tuštumą ir vienatvę, kuri tuo metu buvo aplankiusi daugelį iš mūsų. Ieškojau stiprybės savyje ir prisėdusi prie pianino parašiau eilutę: „Gal kažkas ir pasikeis, tik ne tu ir aš“. Būtent ši mintis visus tuos 3 metus manęs nepaleido. Juk mylimi žmonės yra didžiulė dalis mūsų stiprybės. Nesvarbu, kokios bebūtų aplinkybės, jos gali nuolatos kisti, nepriklausomai nuo mūsų. Nuo mūsų priklauso tik meilė, rūpestis ir tarpusavio ryšys, kurį galime kurti, puoselėti, saugoti ir taip drauge įveikti viską“, – dalinasi atlikėja.
Paulina Paukštaitytė
Paulina Paukštaitytė / Universal Music Group nuotr.

Tiek karjeros, tiek asmeniniame gyvenime šie metai tau – ypatingi. Kokie buvo 3 įsimintiniausi įvykiai, kuriais džiaugiesi labiausiai?

„Per visus 22-jus gyvenimo metus šie metai man intensyviausi, pilni veiksmo ir pokyčių – tiek karjeroje, tiek asmeniniame gyvenime. Jei reikėtų išrinkti įsimintiniausius momentus, sakyčiau, sužadėtuvės, debiutas nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje ir pirmasis mano solinis koncertas – „Pradžia“. Šiuo metu gyvenu ateities planais, kuriems ruošiaus daugybę metų, tad tikiu, įsimintiniausių momentų sąrašas tik ilgės“, – kalba P. Paukštaitytė.

Pauliaus Peleckio / BNS nuotr./15min studijoje - Paulina Paukštaitytė
Pauliaus Peleckio / BNS nuotr./15min studijoje - Paulina Paukštaitytė

Ne paslaptis, kad šį rudenį pasirodys tavo debiutinis albumas. Galbūt gali atskleisti, kas jame laukia klausytojų?

„Debiutinis albumas yra apie įvairias meilės formas. Apie tai, kokia meilė gali būti, kokią įsivaizdavau ir kokią meilę patyriau. Tikiu, kad kiekvienas atras dainą sau, su kuria galės susitapatinti, klausytis jos draugų būryje ar būdamas vienas namuose“, – atvirai pasakoja atlikėja.

Džiaugsmingai pranešame, kad pirmą kartą gyvai dainą „Tu Ir Aš“ klausytojai galės išgirsti Paulinos Paukštaitytės debiutinio albumo pristatymo turo metu. Lapkričio 10 d. atlikėja koncertuos „Kultūros fabrike“, Klaipėdoje, Lapkričio 18 d. „Žalgirio“ arenos amfiteatre, Kaune, o Lapkričio 25 d. „Kablys + kultūra“, Vilniuje. Koncertuose skambės tiek naujos, tiek jau pamėgtos atlikėjos dainos.“

VIDEO: Tu Ir Aš

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką