2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Pirmajame tarptautiniame Vilniaus burleskos festivalyje – ryškiausi scenos atstovai iš viso pasaulio

Šį savaitgalį sostinėje įvyks tarptautinis burleskos festivalis „Vilnius International Burlesque Festival“. Jo dalyvius renginių erdvėje „Kablys + Kultūra“ stebins trys dešimtys ryškiausių scenos atstovų iš viso pasaulio. Pirmasis toks renginys Baltijos šalyse jau dabar susilaukė didelio susidomėjimo – organizatoriams netgi teko skelbti papildomą šou šeštadienį.
Anja Pavlova
Anja Pavlova
Temos: 2 Festivalis Šokis

„Festivalis unikalus tuo, kad visi jo atlikėjai – aukščiausio lygio savo srities profesionalai. Galiu užtikrinti, kad publikai pristatysime tai, ką geriausia pasaulinė kabareto, burleskos ir aplink esančių žanrų scena šiuo metu gali pasiūlyti“, – tikino festivalio kūrybos vadovas Jonas Antanėlis.

Viena ryškiausių festivalio žvaigždžių – vokietė Tronicat La Miez, kuri du dešimtmečius scenoje žavi elegancija, lankstumu ir unikaliu stiliumi, rašoma pranešime spaudai. Jos kinematografijos bei šokio meno istorijos įkvėpti pasirodymai alsuoja begaline fantazija ir žaisminga įtaiga.

Olandas Michiel Tange van Leeuwen yra patyręs cirko artistas, pasižymintis neeiliniu estetikos pojūčiu. Be to, jis gali pasigirti įspūdingais akrobatiniais sugebėjimais – tarptautinį pripažinimą jam pelnė vaikščiojimas kojūkais.

Iš Berlyno atvyks Anja Pavlova – gausybę apdovanojimų pelniusi klasikinės burleskos atlikėja. Užburiančių pasirodymų metu ji jungia amerikietiško džiazo muziką ir šokį su europietiško klasikinio meno elementais, nuostabiais kostiumais ir išskirtiniais rekvizitais.

Anja Pavlova
Anja Pavlova

Festivalis taip pat sulauks menininkų iš Suomijos, Didžiosios Britanijos, Brazilijos, Ispanijos, Prancūzijos, Argentinos, Čilės, JAV. Šalia užsienio svečių pasirodys ir Lietuvos atstovai. Aktorius Gytis Ivanauskas įkūnys personažą Lolita Zero, jo kolegė Toma Vaškevičiūtė sutiks svečius kaip konferansjė Toma Paraffine, erotišką žavesį skleis merginų duetas „Bad Bunnies“ ir kiti klubo „Nijinsky III“ rezidentai.

Festivalio programą tiek penktadienį, tiek šeštadienį sudarys dvi dalys. Pirmoji bus skirta klasikiniam burleskos menui, kurio atlikėjų pasirodymai daugelį privers išsižioti. Po vidurnakčio – Lietuvoje dar neregėto kabareto formato naktis „Kablio“ didžiojoje salėje su didžėjais, tamsia elektronine muzika, drag pasirodymais ir cirko elementais.

VIDEO: Tronicat La Miez

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką