Iki -60% prenumeratai. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti

Pirmojo lietuviško siaubo filmo anonsą matę kritikai: „Rūsys“ kuriamas pagal visus Holivudo standartus

Pirmosios lietuviškos siaubo juostos „Rūsys“ kūrėjų komanda pristato filmo anonsą ir siunčia pirmąją rimtą užuominą, ko tikėtis šiame Lietuvos kinui naujame žanre. Jau dabar „Rūsio“ anonsą matę pasaulio kino industrijos atstovai vienbalsiai tvirtina, kad filmas atitiks visus šiuolaikinius Holivude kuriamų siaubo juostų standartus. Šiuo metu vyksta „Rūsio“ montavimo darbai: kino teatruose filmas pasirodys dar šį rudenį.
Jurga Šeduikytė siaubo filmo „Rūsys“ filmavimo aikštelėje
Jurga Šeduikytė siaubo filmo „Rūsys“ filmavimo aikštelėje / Juliaus Giriūno nuotr.

„Pirmiausia „Rūsio“ anonsą parodėme ir filmo siužetą pristatėme „Kino pavasaryje“ viešėjusiems Lietuvos ir pasaulio kino industrijos profesionalams. Iš jų išgirdome labai teigiamus atsiliepimus. Pasak jų, pirmasis lietuviškas siaubo filmas tikrai pataiko į kokybės dešimtuką, vien jau dėl to, kad „Rūsio“ siužetas kuriamas pasitelkus psichologiją, o ne rodant banaliai trykštančius kraujo fontanus, kaip dažnai įprasta siaubo žanre“, – sako juostos režisierius Ričardas Matačius, kurio darbai komplimentų sulaukė net iš paties Larso von Triero, ekstravagantiškojo „Nimfomanės“ režisieriaus.

„Rašydami filmo scenarijų konsultavomės su psichologijos, psichiatrijos ir net neurochirurgijos specialistais, todėl manome, kad „Rūsys“ turėtų sudominti ir siaubo žanro vengiančius žiūrovus. Filmas kuriamas remiantis tikru, Lietuvoje įvykusiu nutikimu. Tai bus įtempta, iki paskutinės akimirkos intrigą išlaikanti istorija, nagrinėjanti amžinas vertybes – meilę, Dievo egzistenciją, šeimos santykių trapumą ir svarbiausia – nuodėmės kainą“, – teigia vienas iš filmo scenarijaus autorių, „Rūsio“ prodiuseris Almantas Dulkys.

Filme pasakojama garsios tapytojos Ievos (vaidina Jurga Šeduikytė) ir finansininko Tomo (Marius Jampolskis) šeimos istorija. Kai sutuoktinių namo rūsyje paslaptingai dingsta nekviestas svečias, o ant rūsio laiptų Tomas randa C formos vinį, pradeda dėtis protu nesuvokiami dalykai.

Daugiau informacijos apie filmą: www.facebook.com/filmasrusys

Juliaus Giriūno nuotr./Siaubo filmo „Rūsys“ filmavimas
Juliaus Giriūno nuotr./Siaubo filmo „Rūsys“ filmavimas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius