2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Pokyčių žemėlapis: kur ir kodėl žinomi žmonės pakeitė gyvenamąją vietą

Lietuvoje prieš metus paskelbtas, vėliau atšauktas, bet paskui vėl sugrąžintas karantinas aukštyn kojomis apvertė daugelio žmonių gyvenimus, o iš kai kurių net atėmė galimybę dirbti ir užsidirbti pagal turimą profesiją. Tačiau kol vieni geresnių laikų laukia beveik nejudėdami iš vietos, kiti ilgus karantino mėnesius nusprendė praleisti atokiau nuo namų – kas išvyko į kaimą, kas persikėlė į kitą miestą, o kas pakėlė sparnus netgi į užsienį. Tam neatsispyrė ir kai kurie žinomi žmonės.
Karantino žvaigždžių žemėlapis Tik prenumeratoriams
Karantino žvaigždžių žemėlapis / 15min nuotr.

Kodėl jie tam ryžosi ir kur išvyko? Vienus papiktino, jų teigimu, nepakankamos priemonės kovoje su koronavirusu ir baimė užsikrėsti. Kitiems priemonės galbūt pasirodė kaip tik per griežtos. O kai kas, sustojus veiklai, seniau garantavusiai sotų gyvenimą, tiesiog nebematė galimybių Lietuvoje pragyventi ir nutarė save realizuoti kitur.

Priežasčių yra ir daugiau. Kaip ir krypčių, kuriomis išvyko garsenybės. Vieniems užteko persikelti į kitą Lietuvos kampelį, iš naujo atrasti savo sodybą, kiti tam tikram laikui palikę gimtinę apsistojo kurioje nors Europos valstybėje, tačiau atsirado ir tokių, kurie leidosi net į kitą žemyną – ten, kur laiko juostos kardinaliai skirtingos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką