2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

R.Barauskaitė ir P.Daunys – atvirai apie slėptus santykius ir svirplių verslą

Šiuo metu drąsiai savo jausmus vienas kitam rodantys renginių organizatorė Rasa Barauskaitė ir dainininkas Petras Daunys netrumpą laiko tarpą turėjo slėpti santykius, kol pagaliau ryžosi juos viešai atskleisti. Jie turėjo išverti ne tik pašalinių žmonių apkalbas, bet ir didelį žurnalistų dėmesį.
Petras Daunys, Rasa Barauskaitė
Petras Daunys, Rasa Barauskaitė / Martyno Stankaičio nuotr.

Dabar pora jau nebeslepia nieko, džiaugiasi puikiais santykiais ir kuria pelningus verslus. „Smalsūs klausimai labiausiai trikdė. Neturėjome ko slėpti. Kai yra tiesmukas klausimas, norisi išsisukti. Viskas pradžioje buvo gražu ir dabar yra gražu. Niekas nesiskiria“, – atvirai apie santykius laidoje „Šeškinės 20“ pasakos R.Barauskaitė.

Nors pora laiminga, jie neslepia, kad ir jų santykiuose pasitaiko visko. Tiek Rasa, tiek Petras nepabūgo atskleisti kiekvieno erzinančias savybes.

LNK nuotr./Rasa Barauskaitė ir Petras Daunys
LNK nuotr./Rasa Barauskaitė ir Petras Daunys

„Mane nervina tik viena mažytė smulkmena. Momentas, kai aš įeinu į vonią. Užsidarau, o jam ateina kokia nors mintis. Ir jis nori būtinai ją pasakyti dabar ir būtinai reikia belsti į duris. O aš, kai būnu vonioje, noriu tiesiog būti su savimi“, – laidoje dalinis Rasa.

„Rasa labai skaniai gamina. Labai skanu, bet man vėliau labai daug tvarkytis reikia“, – juoksis Petras.

Pora vienas kitą palaiko ne tik santykiuose, bet ir kartu kuria verslus. Nors Petro pagrindinė veikla yra dainavimas bei renginiai, jie kartu pradėjo ir svirplių verslą. „Po mokyklos išvažiavau į Londoną metams, ten dirbau restorane. Tai buvo žvaigždžių ir milijardierių restoranas. Ten spaudžiau Johnny Deppui ranką. Ir tada pagalvojau, kad aš norėčiau būti tų žmonių vietoje, o ne dirbti padavėju.

Nuostabi patirtis, vieta ir žmonės, bet nenorėjau gaišti laiko. Grįžau į Lietuvą ir darau tai, ką norėjau. Mes su Rasa tokie žmonės. Ne tik vakarėliai egzistuoja mūsų gyvenime, domimės ateitimi, kas mūsų laukia, kalbamės apie klimato kaitą. Pagrindiniai dalykai, ko žmogui reikia – tai maistas, oras ir vanduo. O svirpliai – dėl maisto“, – apie ateities maisto verslą kalbės Petras.

„Šeškinės 20“ - trečiadienį 20 val., per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką