15min be reklamos
2014 01 07, 19:47

„Redirected / Už Lietuvą!“ žvaigždę Gilą Darnellį į filmo premjerą atlydėjo mylimoji Sandra Gadeikytė

Antradienio vakarą sostinės kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ įvyko ilgai laukta Emilio Vėlyvio filmo „Redirected / Už Lietuvą!“ premjera, į kurią australų kilmės aktorių Gilą Darnellį atlydėjo mylimoji Sandra Gadeikytė.
Sandra Gadeikytė ir Gilas Darnellis
Sandra Gadeikytė ir Gilas Darnellis / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Raudonu kilimu žnegė kino, teatro, muzikos pasaulio atstovai, tačiau daugiausiai dėmesio sulaukė Gilo ir Sandros pora. Vakarui S.Gadeikytė pasirinko įspūdingą kelius siekiančią baltą suknelę, o Gilas – klasikinio stiliaus juodą kostiumą. Neseniai kalbintas G.Darnellis prisipažino, kad Lietuvoje ne tik sukūrė vieną įsimintiniausių savo vaidmenų karjeroje, bet ir atrado meilę. Aktorius negailėjo gerų žodžių savo išrinktajai, su kuria susipažino 2012 metų vasarą.

„Galiu pasakyti, kad ji yra nuostabi asmenybė, neeilinė moteris. Ji nenori viešinti mūsų santykių, nes pikti liežuviai pradėtų plakti, kad ji yra su manimi dėl to, kad esu aktorius, kad gyvenu Los Andžele ir panašiai“, – tuomet sakė aktorius, kuris antradienio vakarą ant raudono kilimo pozavo su savo širdies drauge Sandra.

VIDEO: REDIRECTED Premiere in Vilnius (Red Carpet)
Gilas Darnellis ir Sandra Gadeikytė
Gilas Darnellis ir Sandra Gadeikytė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką